Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 24 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Ar tikrai kenkia cheminis tiesinimas?

Ar tikrai kenkia cheminis tiesinimas? Garbanės svajonė: Tiesūs plaukai!

Dažnai merginos trokšta to, ko neturi – tiesių plaukų savininkės svajoja apie garbanas, o garbanės svajoja apie glotnius it stiklas plaukus. Jei rytais daug laiko praleidžiate prie veidrodžio šukuodama ir tiesindama nepaklusnius, pasišiaušusius plaukus arba daug pinigų išleidžiate brangiems šampūnams ir kondicionieriams, o plaukai vis tiek neatrodo sveikai, neblizga, geriausia išeitis – apsilankyti pas gerą kirpėją, kuris įvertintų plaukų būklę ir patartų, koks tiesinio būdas tinkamiausias būtent jums. Plačiau apie tai papasakojo „GATINEAU“ grožio salono kirpėja – stilistė Lina Tamošiūnienė

  Jei norisi tiesių ir žvilgančių plaukų, kaip tai padaryti saugiai ir kokį tiesinimo būdą pasirinkti?

  • Jau seniai vyrauja nuomonė, kad tik plaukų tiesinimas keratinu yra tobula ir negadinanti plaukų procedūra. Dažnai internete randu pasiūlymų apie „stebuklingas“ visiškai natūralias priemones, kurios vos ne namų sąlygomis efektyviai ištiesina plaukus, dažniausiai tai vadinama plaukų tiesinimu keratinu. Per daugelį darbo metų esu išbandžiusi visas įmanomas plaukų gydymo ir tiesinimo priemones bei technologijas ir vienareikšmiškai negaliu pasakyti, kad plaukų tiesinimas keratinu yra panacėja visais gyvenimo atvejais. Taip, keratino procedūros suteikia glotnumo ir puikiai tinka plaukų gydymui,  jei plaukai išsausėję, praradę blizgesį, šiaušiasi ar pučiasi, taip pat trumpalaikiam tiesinimui, tačiau jei plaukai garbanoti ir pasišiaušę, o jūs norite ilgiau išliekančio efekto, geriau tinka cheminis plaukų tiesinimas. Bet kuriuo atveju, namuose šių procedūrų daryti tikrai nerekomenduočiau – ne visos priemonės, kurias galite nusipirkti internetu, yra kokybiškos ir ne visi tiesinimo būdai yra tinkami jūsų plaukams. Todėl pirmiausiai reikėtų įvertinti plaukų būklę ir atsakyti į klausimą, kokio rezultato norite.
  • Kokiu atveju geriau rinktis plaukų tiesinimą keratinu, o kokiu – cheminiu būdu?
  • Jei plaukai dažyti sruogelėmis, šviesinti ar dėl kitų priežasčių labai stipriai išsausėję,  rekomenduočiau plaukų gydymą ir tiesinimą keratinu. Keratinas atkuria pažeistą plauką iš vidaus, taip pat veikia plauko kutikulę, uždarydamas ir sustiprindamas žvynelius. Tokiu būdu keratinas išlygina plaukus, suteikia jiems žvilgesį, gyvybingumą ir natūralų elastingumą. Jei plaukai sveiki, nešviesinti, ypač sruogelėmis, tačiau šiaušiasi, pučiasi ar garbanojasi, o jūs norite tiesių plaukų, jums tiks tik cheminis plaukų tiesinimo būdas.
  • Kuo šie plaukų tiesinimo būdai skiriasi?

Plaukų gydymas keratinu nekeičia plaukų struktūros, jei plaukas yra garbanotas ar banguotas, tai jis toks ir išlieka, tačiau prisodrintas keratino tampa sveikesnis, lygesnis, glotnesnis, nesišiaušia. Procedūra suteikia plaukams šilkinį glotnumą, blizgesį, sumažina plaukų vėlimąsi, gerokai  palengvina plaukų priežiūrą ir modeliavimą namų sąlygomis. Plaukų tiesinimas keratinu laikinai ištiesina plauką, neardydamas jo struktūros, suteikia plaukams blizgesio ir elastingumo. Tiesus plaukas, priklausomai nuo plaukų būklės prieš procedūrą, išlieka iki 4 mėnesių.

Cheminiu būdu ištiesinti plaukai išlieka tiesūs tol, kol neatauga. Maždaug po 6 mėnesių daroma ataugusių šaknų korekcija. Nereikėtų baimintis žodžio „cheminis“, jau daugiau nei 10 metų dirbu su unikalia cheminio ilgalaikio plaukų tiesinimo technologija, kuri saugiai  ištiesina garbanas ir pašalina per didelį plaukų purumą, taip pat balansuoja plaukų struktūrą. Šią modernią technologiją  sukūrė „Goldwell“ kompanija  ir japonų mokslininkai, todėl ji kartais vadinama „japoniška“. Prieš užtepant chemines priemones procedūros metu ir stabilizuojant tiesinimą, sluoksnis po sluoksnio yra tepamos plaukų apsaugos priemonės, sukurtos būtent šiai procedūrai, dėl šios priežasties procedūros trukmė yra net 5 valandos! Taigi ši procedūra tikras „išbandymas“ tiek klientui, tiek meistrui, tačiau rezultatas nuostabus ir, svarbiausia, ilgalaikis. Garuojantys aliejai, liekantys plaukuose labai trumpą laiką, ištiesina plaukus švelnindami kutikulą ir palengvindami iššukavimą, neapsunkinant plaukų. Pantenolis ir kviečių proteinai suteikia struktūrą atkuriantį efektą, kuris suteikia plaukams sveiką pojūtį ir nuostabų žvilgesį. Taigi, cheminis plaukų tiesinimas tam tikrais atvejais yra vienintelis sprendimas ir visai be reikalo paskutiniu metu nuvertintas. Yra dar vienas privalumas – iš karto po šios procedūros plaukus galima dažyti, tai yra svarbu, nes plaukai šiek tiek pašviesėja. Po plaukų tiesinimo keratinu dažymą galima daryti tik praėjus 3 – 4 dienoms.

Gretos įspūdžiai po procedūros

Gretos plaukų galiukai buvo stipriai išsausėję, todėl teko ženkliai trumpinti plaukus ir tik po kirpimo atliktas cheminis plaukų tiesinimas. Po 5 valandų trukmės procedūros Gretos plaukai tapo žvilgantys, sveikai atrodantys  ir tobulai tiesūs.

 Po procedūros praėjus kelioms dienoms mergina netvėrė džiaugsmu:

  • Esu labai išranki plaukų priemonėms ir reikli plaukus tvarkantiems meistrams. Tai mano silpnoji vieta. Todėl šią paslaugą rinkdamasi ilgai svarsčiau ir tariausi, ar ji nepakenks plaukams, ar tikrai bus toks rezultatas, koks žadamas. Mano plaukai buvo ilgi, stori ir natūraliai garbanoti, be to gana stipriai pučiasi, todėl ilgai užtrukdavau juos tvarkydama. Žinoma, kaip ir visoms, man norėjosi to, ko neturiu, jau prieš šešerius metus gimė svajonė turėti griežtą trumpai kirptų ir tiesių plaukų šukuoseną. Kirpimui nesiryžau vien todėl, kad nenorėjau kasdien jų alinti karštomis tiesinimo žnyplėmis. Ir štai, pagaliau! Po meistrės Linos atliktos cheminio tiesinimo procedūros ir norimo kirpimo, mano svajonė išpildyta. Dabar sutaupau daugiau nei valandą laiko, tvarkydama plaukus, nes kiekvieną kartą tobulą šukuoseną turiu labai greitai. Mane tikrai supras tos, kurios vandens pramogas rinkdavosi rečiau ir jeigu įmanoma, ne vakarėlių metu, kad nereikėtų gaišti papildomo laiko plaukams. Dabar man nebaisus joks oras, o tvarkinga ir stilinga šukuosena mano palydovė kasdien.

Plaukų tiesinimo procedūra ir kirpimas: Lina Tamošiūnienė „Gatineau“ salonas

Makiažas: Nora Kiela „Gatineau“ salonas

Irmanto Sidarevičiaus nuotr.
 

LINA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas