Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 25 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Grožio patarimai nuotakai

 Ko turėtų neužmiršti Nuotaka prieš vestuves?  Grožio procedūros “Must do”.

 Per ilgus mėnesius pasiruošimo, ieškojimo tobulos vietos, tobulų dekoracijų, suknelės ir aksesuarų būsimos nuotakos dažnai pamiršta svarbiausia – skirti laiko sau, pasirūpinti savo veido oda ir plaukais, kurie dažniausiai išsausėja nuo streso, palepinti save ir atgauti dvasinę ramybę tam, kad Didžiąją dieną jaustumėtės laiminga, rami ir atrodytumėte nepriekaištingai.

 GATINEAU grožio salono specialistai pataria:

Apsilankykite pas kosmetologę:

Net jei ir neturite didelių odos problemų, apsilankykite pas  kosmetologę bent pora savaičių prieš vestuves. Priklausomai nuo jūsų odos poreikių, rekomenduotume atlikti veido drėkinimo, valymo, gydymo ar stangrinimo procedūras. Jei oda problemiška, reikėtų pradėti ja rūpintis ženkliai anksčiau. Ant švarios veido odos makiažas atrodo daug geriau, išlieka ilgiau bei gaivumo jausmas juntamas visą dieną.

Nepamirškite pakankamai ilsėtis ir gerti daug vandens, kad odai padėtumėte išlikti gražiai ir iš vidaus.

 Neužmirškite apie depiliaciją:

Galbūt jūsų vestuvinė suknelė ilga, uždengianti kojas, tačiau tai ne priežastis nekreipti į jas dėmesio.

Pasirūpinkite plaukelių šalinimu. Efektyviausias būdas kreiptis į specialistę depiliacijai vašku ar cukraus pasta. Taip oda išliks aksominė ilgą laiką, o dėl ataugančių plaukelių nereikės rūpintis net ir per medaus mėnesį.

 Antakiai ir blakstienos:

Graži antakių forma yra labai svarbus veido akcentas, todėl labai svarbu jais pasirūpinti iš anksto. Jei antakiai reti ar netaisyklingos formos, tai galima lengvai ištaisyti. “Microblading” 6D procedūrą rekomenduotume atlikti bent jau pora savaičių iki vestuvių., nes po procedūros pirmą savaitę antakiai atrodo šiek tiek ryškesni nei įprastai, po to spalva stabilizuojasi, nustoja šerpetoti ir antakiai atrodo visiškai natūraliai. 

Dažnai nuotakoms rekomenduojame tokias procedūras kaip blakstienų rietimas ar blakstienų priauginimas, tai ilgalaikį poveikį turinčios procedūros, todėl ir po vestuvių merginos džiaugiasi šių procedūrų privalumais.

 Manikiūras ir pedikiūras:

Labai svarbu pasirūpinti rankų ir pėdų oda bei nagų išvaizda.

Palepinkite save SPA manikiūro bei pedikiūro procedūromis, kurių metu negyva oda bus nušveista, giliai sudrėkinta kaukėmis ar aliejais.

Prižiūrėta oda bei nagai suteiks Jūsų įvaizdžiui užbaigtumą, drąsiai galėsite avėti atvirus batelius ir leisti draugėms grožėtis spindinčiu žiedu ant Jūsų piršto.

Vizitas pas kirpėją:

Net ir gražiausia šukuosena nepaslėps ataugusių plaukų šaknų ar praradusio žvilgesio.

Apsilankykite pas savo plaukų specialistę plaukų dažymui, palepinkite juos jauninančia, atstatančia plaukų procedūra, jei reikia -  sutvarkykite išsišakojusius plaukų galiukus. O gal svajojate apie ilgus plaukus?

Rekomendacija: Jei pasirinkote segtą plaukų šukuoseną – prieš vestuves plaukų nekirpkite, meistrei bus paprasčiau plaukus “surinkti”, plaukų šukuosena tvirčiau laikysis ir išliks ilgesnį laiką. O jei esate nepatenkinta savo plaukų ilgiu, galima svarstyti apie plaukų priauginimą. Šią procedūrą reikėtų atlikti prieš bandomąją šukuoseną.

 Bandomoji vestuvinė šukuosena:

 Norite atrodyti romantiškai, elegantiškai ar santūriai? Tik profesionalus, turintis patirtį, plaukų specialistas galės ne tik išpildyti Jūsų viziją, bet ir patarti, kokia šukuosena tinkamiausia prie pasirinktos suknelės, vestuvių temos, rekomenduos labiausiai Jūsų veidui ir bendram įvaizdžiui tinkamą šukuoseną, padės priderinti aksesuarus.

 Bandomosios šukuosenos metu aptarsite visus savo pageidavimus, šukuosenos stilių, išbandysite pasirinktą šukuosenos variantą. Bandomąją šukuoseną dažniausiai deriname kartu su bandomuoju makiažu, tam, kad matytumėte savo pilną įvaizdį, taip pat siūlome nusifotografuoti, idant vestuvių dieną neliktų jokių dvejonių dėl savo išvaizdos.

 Bandomasis makiažas:

 Vienas svarbiausių punktų vestuvių dieną – nepriekaištingas makiažas, kuris išliktų tobulas nuo ryto iki pat vėlaus vakaro.

Nežiūrėkite į tai pro pirštus, būtinai pasirinkite pažįstamą, jau išbandytą makiažo meistrę, tik taip būsite užtikrinta, kad makiažas bus atliktas profesionaliomis priemonėmis, makiažas išliks ir nepriekaištingai atrodys tiek bendraujant su svečiais, tiek fotografijose.

 Bandomąjį makiažą rekomenduojame atlikti ne mažiau kaip dvi savaitės prieš vestuves, jog Didžiąją dieną būtumėte tikra, jog viskas bus taip, kaip įsivaizduojate.

 Jei laikysitės šių rekomendacijų, Jūs tikrai būsite pasiruošusi Didžiajai dienai ir jausitės  graži tiek išore, tiek vidumi.

Svarbiausia, pasistenkite būti pailsėjusi, rami ir laiminga, nes galų gale, tai, kaip mes jaučiamės – atsispindi mūsų išorėje.

 

EDITA Manikiūro – pedikiūro meistrė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
NORA Kosmetologė – vizažistė
Darbo laikas: kiekvieną dieną
RENATA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: porinės mėnesio dienos
LINA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas