Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 21 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika
Kirpėjos – stilistės patarimai – madingos šukuosenos

Pataria „Gatineau“ grožio salono kirpėja – stilistė Lina Tamošiūnienė.

Šių metų plaukų mada yra gana spalvinga, griežtų linijų trumpi „bob“, „kare“  stiliaus kirpimai ilgėja ir švelnėja, šukuosenos lengvai netvarkingos, o plaukai dažomi kelių spalvų deriniais. Madinga plaukus dažyti derinant kelias artimas spalvas arba paryškinti tik plaukų galus.
Šio sezono „topuose“ - stambios garbanos! Tokias garbanotų plaukų šukuosenas galima „nešioti“ visur – darbe ir šventiniame vakarėlyje. Net proginės ar vestuvinės šukuosenos daromos sukant garbanas ir kuriant romantišką, šiek tiek bohemišką nuotakos įvaizdį.

Taigi, mielos merginos, auginkite plaukus ir sukite garbanas! Jei plaukai sveiki ir pakankamai tankūs, sugarbanoti plaukus nėra labai sudėtinga, tai galite padaryti pati, reikia tik šiek tiek įgūdžių. Tačiau jei plaukai yra pavargę nuo šviesinimo ar kitų cheminių priemonių, jiems trūksta „gyvybės", tai garbanas suformuoti bus gana sunku, jos neatrodys gražiai ir ilgai neišsilaikys. Todėl pirmiausiai kritiškai įvertinkite savo plaukus ir jei reikia, užsiimkite jų gydymu, nes pagrindinė šių metų mada – sveiki ir žvilgantys plaukai.

Taip pat reikėtų bent jau kartą per du mėnesius apsilankyti pas kirpėją ir pakirpti plaukų galiukus, kad plaukai atrodytų sveikai, tuo pačiu, būtų proga palepinti plaukus profesionalia plaukų priežiūros procedūra. Daugelis mano, kad kaukę ar ampulę galima naudoti ir namuose, taip galima, tačiau, reikia tiksliai žinoti ar ta priemonė atitinka jūsų plaukų poreikius, be to, profesionalams skirtos priemonės yra ženkliai efektyvesnės, o kai kurių procedūrų tiesiog neįmanoma pasidaryti namų sąlygomis.

Jei plaukai labai stori, jiems taip pat bus reikalingas kirpėjo žirklių prisilietimas. Plaukai kerpami sluoksniais, tada juos ženkliai lengviau sugarbanoti, o šukuosena įgauna žaismingumo ir stiliaus.

Jei norisi daugiau pokyčių, galima šiek tiek pašviesinti ar patamsinti plaukų spalvą, o gal tik paryškinti esamą, suteikti plaukams daugiau sodrumo ir žvilgesio. Kartais, net jei ir nedažote  plaukų, galima juos patonuoti augaliniais dažais, tam, kad plaukai blizgėtų ir atrodytų gyvybingai.

Taigi, norint atrodyti stilingai ne visada būtini kardinalūs pokyčiai, kartais užtenka tik šiek tiek paryškinti plaukų spalvą, pakoreguoti kirpimą ir sušukuoti plaukus kitaip. Svarbiausia, kad jūsų plaukai būtų sveiki ir spindintys.

Šukuosenos ir makiažas – „GATINEAU“ grožio salono meistrai: plaukų stilistė Lina Tamošiūnienė, ir visažistė Nora Kiela 
Merginos nuotraukose ne profesionalūs modeliai.

NORA Kosmetologė – vizažistė
Darbo laikas: kiekvieną dieną
RENATA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: porinės mėnesio dienos
NINA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
LINA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas