Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 25 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Manikiūro tendencijos

 Manikiūras, pedikiūras ir nagų lakavimas viena populiariausių vasaros periodo procedūrų, nors gražiai sutvarkyti nagai turėtų būti neatsiejama kiekvienos moters dalis nepriklausomai ar šviečia saulė ar lyja lietus. Taigi, ką turėtų žinoti kiekviena, norinti ne tik vasarą, bet ir šaltuoju metų periodu džiaugtis dailiais ir asmeninį stilių ar progą atitinkančiais nagais? Kad būtumėte pasiruošusios pateikti specialistui savo pageidavimus, pakuždėsiu jums kelias  manikiūro tendencijas. Čia rasite ir ir apie pedikiūro tendencijas, o gal esate būsima nuotaka ir domina vestuvinio, proginio manikiūro tendencijos?

Ryškios atostogų spalvos. Tai, kas gali pasirodyti nesuderinama, šiais metais laužo standartus ir keliauja drauge. Šalta vandenyno mėlyna ir šilta saulės geltona, gali susijungti į vieną žaismingą visumą ir priminti  tokias atostogų salas kaip Bali ar Fidži. Net jei nesiruošiate vykti toliau už miesto ribų, kodėl nesusikūrus atostogų nuotaikos ryškiai nuspalvinus rankų (o gal ir kojų) nagus? Beje, būtent šias intensyvias spalvas šiais metais siūlo „O.P.I“ nagų lako gamintojas. Ir jei patyliukais svarstote, kad ryškias nagų lako spalvas greičiau nušlifuos pajūrio smėlis (arba tiesiog tai bus labiau matoma nei ant pastelinių spalvų), su šio gamintojo lakais galite to nebijoti. „O.P.I“  nagų lakai tapo itin mėgstami mūsų manikiūro meistrių ir klienčių būtent dėl labai geros kokybės ir patvarumo.

Spalvų išdėliojimui, galite rinktis kelis variantus: 

 

Atvirkštinis prancūziškas manikiūras, kitaip vadinamas pusmėnulio manikiūru, kuomet viršutinę nago dalį puošia pagrindinė spalva, o akcentas keliauja arčiau apatinio nago linkio. Tokiu būdu galima panaudoti dvi, tris ar net keturias spalvas ir sukurti išskirtinį atostogų įvaizdį

Asimetrija ir linijų žaismas vis dar išlieka populiarūs. Taisyklių čia beveik nėra, tik daug vietos jūsų ir manikiūrininkės fantazijai. Galite rinktis ryškią pagrindo spalvą ir santūresnių spalvų dekorą arba derinti vien tik ryškias spalvas.

Švelnūs perėjimai ir ombre efektas. Šiais metais švelnūs perėjimai užvaldė visas grožio sritis – madingi ir saulės pašviesinti plaukai, ir keliomis spalvomis pereinantys drabužiai. Neatsilieka ir nagų mados – manikiūrininkės turi parodyti visus savo, kaip menininkių įgūdžius ir dailiai sujungti kelias derančias ar kontrastingas spalvas. Esant pageidavimams, galima šią techniką dar papildyti gėlių raštais ar blizgiomis akutėmis. Tik paskutiniu atveju jokiais būdais neperkrauti ir neapsunkinti nagų.

Blizgesys grįžta. Manikiūro tendencijos jau porą metų ypatingą dėmesį skyrė matiniam nagų lakavimui ir šis būdas nesiruošia taip lengvai atsitraukti iš lyderio pozicijų. Bet besidominčios mada ir jos tendencijomis, turėtų atkreipti dėmesį, kad būtent blizgesys yra šių metų mados viršūnėje. Blizga viskas – rankinės vėl dabinamos Svarovskio kristalais, nuo saulės žėri auskarai ir apyrankės ir, net gi, sportbačiai neapsieina be metalinių detalių ir žėrinčių akučių. Kaip visada, madingos ir stilingos merginos palydovai – tam pasiruošę nagai! Vėl madingi tiesiog blizgūs skirtingi atspalviai, o Metallic efektas, vienas ar derinamas su matinėmis spalvomis, buvo 2018 metų manikiūro favoritas, tačiau išlieka madingas ir dabar. Šis lakavimo būdas sukurs išskirtinį prabangų įvaizdį ir bus matomas iš tolo. 

Pastelinės spalvos, kurios niekada neišeis iš mados. Skubančios, nuolat lekiančios, svarbias pareigas užimančios, daug dirbančios, daug miegančios ar daug keliaujančios – visos moterys kartais turi būti pasiruošusios prisitaikyti prie aplinkos. Jei šiuo metu jūsų tikslas yra neišsiskirti iš minios, bet išlikti madingomis ir savitomis, rekomenduojame savo nagams parinkti švelnias, universalias spalvas – kreminę, kakavos, balintos kavos, dangaus ar persiko. Šios spalvos gali būti pagyvintos žėrinčiomis detalėmis – blizgėti gali jūsų nagų galiukai, kas antras nagas gali būti dekoruotas geometrinėmis figūromis arba smulkiai žėrėti visi nagai. Pastelinė spalva tikrai neprivalo būti nuobodi, tad ją pasirinkusios – vis dar galėsite išsaugoti savo unikalų stilių, tereikia suderinti viziją su manikiūro specialiste.

 

Raudona – amžina klasika. Sakoma, kad raudonos spalvos nagus renkasi tos moterys, kurios spinduliuoja pasitikėjimą savimi, puikiai žino, ko nori iš gyvenimo ir nebijo to parodyti. Net jei manikiūro tendencijos rekomenduoja kitas spalvas, nagų lako tiekėjai niekada nesustoja gaminti raudonų atspalvių. Taip yra dėl paprastos priežasties – moterys ankščiau ar vėliau vėliau vis tiek grįžta prie raudonos ir visų jos atspalvių.

Prancūziškas manikiūras. Šis nagų lakavimo būdas išlieka vienu iš visų laikų populiariausių. Balta spalva ir neutralūs atspalviai garantuoja universalumą ir atrodo itin tvarkingai bei santūriai. Dėl jau minėtos baltos spalvos ir nepriekaištingo įvaizdžio, prancūzišką manikiūrą ypatingai mėgsta nuotakos. Tai vienas ilgiausiai madoje išliekantis vestuvinis, proginis manikiūras, nors tai jokiu būdu nereiškia, kad negalite jo rinktis kasdienai!

Vaisiai, uogos, gyvūnai, augalai ir madingi aksesuarai. Tokiais nagais patrauksite dėmesį ir su savimi visada turėsite kai ką savito ir malonaus širdžiai. Kaip ir improvizuojant su ryškių spalvų nagų lakais, šiuo būdu dailinant nagus, turėtumėte būti atsargios ir jų neapsunkinti, neperkrauti detalėmis. Mažiau, šiuo atveju, bus tikrai gražiau! Jei pritrūksite idėjų, jums visada padės šios srities žinovės – profesionalios manikiūro meistrės. Turime jus informuoti, kad vis gi, šis lakavimo būdas po truputį užleidžia vietą ryškių spalvų paletei iš „O.P.I“ ir „Didier lab“. Tad jei norite būti super madingos ir tuo pačiu savitos, derinkite pirmojo punkto spalvas ir minimalų kiekį originalių detalių – katino ūsus, ledų porciją, gėles arba ryškią citriną.

Nepamirškite, kad profesionaliai atliktas lakavimas, laikosi žymiai ilgiau, kas ypatingai svarbu. Kruopščiai ir atsakingai nulakuotiems nagams korekcijos bus reikalingos ne ankščiau numatyto laiko. Be to, jei tai bus gelinis, ilgalaikis lakavimas, manikiūro meistrė taip pat patars kaip tokius nagus prižiūrėti, kad jie kuo ilgiau išliktų gražūs. Gelinis lakavimas su Shellac laku – puikus pasirinkimas.! Beje, jei jau rūpinsitės manikiūru, nepamirškite ir kojų nagučiais pasirūpinti. „GATINEAU“ grožio salone atliekant šias procedūras – manikiūras, pedikiūras, lakavimas kartu gausite nuolaidą, taip ne tik pasirūpinsite savimi, bet dar ir sutaupysite.

 

 

 

 

EDITA Manikiūro – pedikiūro meistrė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas