Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 25 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Naujas ir efektyvus būdas celiulitui šalinti!
Kaip atsikratyti celiulito ir sulieknėti? 
Naujas ir efektyvus būdas naudojant Ultragarsinės Kavitacijos Aparatą.
 
Kas tai yra? Kodėl su šiuo aparatu galime greičiau nei kitomis kūno procedūromis pasiekti trokštamą rezultatą  – pašalinti toksinus, sumažinti kūno apimtis, sustangrinti, pagražinti kūno linijas ir sumažinti celiulitą. Plačiau apie šią naują procedūrą pasakoja „GATINEAU“ grožio salono kosmetologė – medikė Nora Kiela.
 
 
Kavitacija – tai nauja, nechirurginė ir neinvazinė riebalų naikinimo procedūra.  Tai ne operacija, todėl nereikia naudoti jokių nuskausminamųjų, nereikia likti gydymo įstaigoje, pasiimti laisvų dienų darbovietėje procedūrai atlikti ar atsigauti po jos.
Labiausiai džiugina iškart po procedūros matomi rezultatai, o taip pat odos būklė gerės ir riebalų ląstelės skaidysis net 72 valandas po procedūros!
Kavitacija yra liposakcijos metodas. Kavitacija naikina riebalų ląsteles mažo dažnio ultragarso bangomis. Paveikus riebalų ląstelę, riebalai atsiskiria, jie paverčiami baltymais, o po to pakeičiami laisvomis riebalų rūgštimis ir gliceroliu. Laisvos riebalų rūgštys keliauja į kepenis, kur jos suyra ir yra pašalinamos iš organizmo, kai tuo tarpu glicerolis yra panaudojamas, kaip energija.
Dažniausios problematinės kūno vietos yra: sėdmenys, pilvo sritis, šonai, rankų viršutinė dalis, vidinė šlaunų dalis ir pasmakrė.
Ši procedūra ypatingai efektyvi celiulito šalinimui. Kavitacija idealiai tinka norint padailinti kūno linijas, padailinti kūno formas.
Dažnai klientės pokytį pamato jau po pirmos procedūros, tačiau optimalus procedūrų skaičius rezultatams yra 4 – 8 sesijos, priklausomai nuo pradinės būklės.
 
 
Kavitacijos nauda:
 
 Padeda naikinti celiulitą;
 Dailina kūno formas;
 Neskauminga ir greita procedūra;
 Galima veikti tikslingai konkrečią kūno vietą;
 Greiti ir efektingi rezultatai;
 Matomas rezultatas jau po pirmos procedūros.
 
 
Ar kavitacijos rezultatai panašūs į liposakciją?
Taip, tačiau kavitacija yra neinvazinė procedūra ir riebalinės liaukos iš organizmo pasišalina natūraliais būdais, detoksikuojantis, rezultatai yra ne tokie staigūs, kaip po chirurgininės liposakcijos. Riebalai pašalinami švelniai, nepažeidžiant kraujotakos taip pat be pasėkmių, tokių kaip skausmas ir randai.
 
 
Kaip riebalai pasišalina per limfinę ar šlapimo sistemas?
Ultragarsinė kavitacijos nechirurginė „liposakcija“ emulsuoja riebalus ir paverčia juos į skystą pavidalą, todėl šie riebalai lengvai pasišalina limfine ar šlapmio sistema. Kaikurie „suskystinti“ riebalai bus paverčiami į energiją, o kaikurie pašalinami per šlapimo sistemą, štai kodėl svarbu gerti vandenį. Jei gausiai negersite vandens prieš ir po procedūrų, Jūsų organizmui bus sunkiau pašalinti nereikalingus riebalus. Pastebėsite, jog po kiekvienos procedūros Jūsų biologiniai procesai padažnės. 
 
 
Ar ultragarsas yra skausmingas?
Ne, dauguma klienčių procedūrą apibūdina kaip neskausmingą ir malonią. Procedūros metu jausite šilumą tiesiogiai į veikiamą kūno vietą. Gali atsirasti menkas odos paraudimas, tačiau neskausmingas ir greit pranykstantis. Skleidžiama šiluma yra puikiai toleruojama. Tiesa, galite jausti mažą diskomfortą dėl skleidžiamo specifinio ultragarso aparato garso. Procedūros pojūtis gali būti prilyginimas intesnyvios trenituorės užbaigimui.
 
 
Ar tai yra saugi procedūra?
Taip. Tai yra saugi, nechirurginė, neinvazinė procedūra, kurios metu nenaudojami nuskausminamieji, dėl to nėra atsigavimo laikotarpio, kas leidžia Jums iškart po procedūros laisvai planuotis savo laiką, grįžti į darbą ar susitikti su draugais be pašalinių pojūčių.
 
 
Ar įmanoma kavitacijos pagalba sumažinti kūno svorį?
Dėl susikaupusių riebalų ląstelių pašalinimo, Jūs galite pamatyti pokytį savo kūno svoryje, tačiau pati ultragarsinė kavitacija nėra svorio mažinimo procedūra. Ji konkrečiai skirta pašalinti riebalinių liaukų sankaupas ir sumažinti celiulitą, kas lemia ir sumažėjusias kūno apimtis. Šios procedūros kurso metu rekomenduojama laikytis sveikos mitybos principų, tai efektyviau padės pašalinti susikaupusius riebalus, toksinus bei sumažinti kūno svorį.
 
 
Kam labiausiai tinka ultragarsinės kavitacijos procedūra?
Ši procedūra ideliai tinka toms, kurios yra nepatenkintos tam tikromis savo kūno vietomis, dėl susikaupusių riebalų ar celiulito, tačiau nenorinčioms imtis drąstiškų veiksmų, tokių, kaip liposakcija. 
Gera kandidatė šiai procedūrai yra ta, kuri nori pašalinti susikaupusius riebalus tam tikrose specifinėse kūno vietose. Procedūra nebūtinai padės sumažinti kūno svorį, tačiau kūno linijų padailinimas, sustangrinimas, apimčių sumažinimas veikiamose kūno vietose yra garantuotas. Jei laikysite sveikos mitybos principų, kūno svoris taip pat sumažės.
 
 
Kuriose kūno vietose ultragarsinės kavitacijos veikimas yra efektyviausias?
Ultragarsinės kavitacijos veikims efektyvus yra visose kūno srityse, kuriose yra lokalizuotos riebalų sankaupos; Tiksliau – kojos, pilvo sritis, sėdmenys, yra populiariausios ir dažnausiai problematinės kūno vietos, tačiau šią procedūrą galima atlikti bet kuriai sričiai, apribojimų nėra.
 
 
 
 
Kiek laiko trunka atsigavimas po ultragarsinės kavitacijos procedūros?
Po ultragarsinės kavitacijos procedūros į normalią savo veiklą galite grįžti iš karto. Ši procedūra nereikalauja laiko pasiruošimui ar atsigavimui po jos, kaip būtų reikalinga atiekant riebalų šalinimą chirurginiu būdu. Ši procedūra apibūdinama kaip neskausminga, taip pat ir po procedūros nejausite skausmo ar diskomforto paveiktose srityse. Nežymus dilgčiojimas ar šiluma bus juntama pačios procedūros metu. Užfiksuota vos keleta pašalinio poveikio atvejų, nors net nežymios mėlynės gali atsirasti itin retais atvejais, taip pat kartais gali atsirasti nežymus paraudimas ar odos pabrinkimas iškart po procedūros labai trumpam laikui.
 
 
Kas kiek laiko geriausia atlikti procedūras?
Geriausia, jei procedūras atliktumėte kas 3 dienas. Tiek laiko pakaks Jūsų organizmui įvykdyti reikalingas reakcijas, pašalinti riebalines ląsteles ir toksinus po kiekvienos procedūros. Rezultato palaikymui, po pirmo procedūrų kurso, rekomenduojame padaryti mėnesio pertrauką, o pasiekus norimą rezultatą, procedūrą kartoti kartą kas 3–4 mėnesius. Jūsų kosmetologė numatys ir pasiūlys individualų Jūsų procedūrų grafiką.
 
 
Kada pasimatys pirmieji rezultatai?
Dauguma klienčių pirmuosius rezultatus pamato jau po pirmos procedūros - pastebimai pastandėja oda, tampa lygesnė, tačiau labiausiai odos būklės gerėjimas pradedamas matyti po trečios procedūros. Rezultato greitumas ir intensyvumas visoms klientėms vienodas nebūna, tai įtakoja nemažai faktorių – skirtinga odos būklė, veikiama kūno vieta, amžius, metabolizmas, naudojami preparatai ir hormonų pokyčiai. Tinkama mityba, adekvatus vandens vartojimas paveikia ir paskatina Jūsų organizmo reakcijas taip padedant gauti kuo geresnius rezultatus.
 
 
Reakcijos organizme nenustos vykti dar keleta savaičių po paskutinės atliktos procedūros. Jūsų metabolizmas ir toliau bus aktyvintas skaidyti riebalus net iki 12 savaičių, kas reiškia, jog stengiantis sveikai maitintis ir turint reguliarų fizinį aktyvumą, pasiektas rezultatas liks visam laikui. 
Taip pat šios procedūros dėka Jūsų oda taps stangresnė, lygesnė, nes radio dažnių terapija skatina kolageno gamybą Jūsų odoje. 
 
 
Kiek ultragarsinės kavitacijos sesijų reikia atlikti?
Pageidautina atlikti 3 – 12 sesijų. Skaičius priklauso nuo Jūsų kūno masės, apimčių, amžiaus, hormoninio balanso, naudojamų medikamentų bei Jūsų pageidaujamų rezultatų. 
 
 
Ar vykdant procedūrų kursą galima vartoti alkoholį?
Tam, kad pasiektumėte geriausių rezultatų, rekomenduojama susilaikyti nuo alkoholio vartojimo 2–3 dienas. Alkoholis gali neleisti Jūsų kepenims veiksmingai šalinti riebalus, nes pirmenybė bus teikiama alkoholio, o ne riebalinių liaukų skaidymui, tad tai sulėtins ir sumažins riebalų pašalinimo procesus. Taip pat, alkoholį organizmas priima kaip cukrų, kurį vėliau paverčia į riebalus!
 
 
Kaip prižiūrėti kūną po ultragarsinės kavitacijos procedūros?
24 valandas po ultragarsinės kavitacijos procedūros rekomenduojama nevartoti angliavandenių (įskaitant alkoholį!) duodant laiko ir galimybę organizmui šalinti toksinus. Po procedūros svarbu gerti daug vandens. Rekomenduojamas fizinis aktyvumas – tai padeda stimuliuoti limfos cirkuliaciją, ko pasekoje organizmas pašalina dar daugiau toksinų.
Kosmetologės–medikės Noros Kielos rekomendacija – po procedūros praėjus 3 – 4 dienoms labai naudingas trumpas limfodrenažinis ar vakuuminis kūno masažas. Taip rezultatai bus pagreitinami, procedūra efektyvesnė.
 
 
Ar ultragarsinė kavitacija kam nors gali būti netinkama?
Taip. Ultragarsinės kavitacijos procedūros nerekomenduojamos žmonėms, kurie serga širdies ar kraujagyslių ligomis, kurie nešioja širdies stimuliatorių, žmonėms, kuriems reikalingos organų transplantacijos. Procedūra nerekomenduojama nėščiosioms ir maitinančioms. Taip pat turintiems metalinius implantus ar sergantiems onkologinėmis ligomis.
Prieš pradedant kavitacijos kursą, konsultacijos metu, kosmetologė įvertins Jūsų sveikatos būklę ir nustatys ar Jūs esate tinkamas šioms procedūroms.
 
 
Ką reikia žinoti pries pradedant ultragarsinės kavitacijos kursą?
 
Prieš procedūrą:
Pieš procedūrą prašome atvykti 10 minučių anksčiau pasiruošimui.
Būtinai praneškite kosmetologei apie pasikeitusią savo sveikatos būklę, naujus vartojamus medikamentus.
 
Labai svarbu, kad kūnas nebūtų dehidratuotas, tad prieš ir po procedūros gerkite vandenį, rekomenduojamas vandens kiekis prieš procedūrą – apie 1 l. Vandens vartojimas turi tiesioginį poveikį procedūros rezultatams.
 
Per procedūrą:
Procedūros metu, pradiniuose etapuose, kaikurie klientai gali jausti lengvą negalavimą, tai lemia toksinų “išstūmimas” iš Jūsų organizmo.
 
Po procedūros:
Tam, kad rezultatai būtų patys geriausi, užsiimkite fizine veikla. Sportuoti rekomenduojama praėjus 4 – 6 valandoms po procedūros.
72 valandas po procedūros venkite angliavandenių ir alkoholio.
Labai svarbu po procedūros vartoti daug vandens. Nuo to tiesiogiai priklauso Jūsų rezultatai. Atliekant pocedūras, rekomenduojama išgerti apie 2 l. vandens per dieną. Geriausiam rezultatui pasiekti - gausiau vandenį gerkite iki 72 valandų po procedūros.
 
NORA Kosmetologė – vizažistė
Darbo laikas: kiekvieną dieną
Komentarai
Anti-aging, odos liftingo procedūra HIFU - pažangus, inovatyvus ir visiškai saugus metodas, spręsti su amžiumi atsiradusias veido odos problemas: Raukšlelių naikinimas Odos patempimas Dvigubo
Dar viena graži pavasario šventė ne už kalnų - Mamos diena!   Nustebinkite savo mamas dovanodami grožį, neišblėstančią jaunystę ir laiką atsipalaiduoti.     RF
Atėjus šaltesniam metų sezonui, vertėtų palepinti savo veido odą, kadangi keičiantis metų laikams, ypatingai po vasaros, veido oda gali būti labiau išsausėjus. Rudeniop drėgmę
Paprastumas ir elegancija - taip apibūdinama šių metų vestuvinių šukuosenų ir makiažo mada. GATINEAU grožio specialistės pristato naujausias 2020 metų vestuvinių šukuosenų
Kaip galima sustiprinti ir taip labai veiksmingos, aktyviai jauninančios veido odą, Meta terapijos procedūros poveikį?    Meta Terapija - procedūra aktyviai jauninanti veido odą
Depiliacija lazeriu (bikini, pažastų ir blauzdų zonos) vos už 99 Eurus! Ilgalaikis plaukelių šalinimas aleksandrito arba diodiniu lazeriu, puikiausias variantas norint atsikratyti daugelio
Nors šiuo metu naudotis grožio paslaugomis galimybės nėra, tačiau neabejotinai artėja laikas, kada galėsime grįžti! Įsigykite mūsų salono dovanų kuponus su itin didele nuolaida nuotoliniu
Spalio 1 dieną vykusiame online konkurse Italijoje ''Dolce Vita'',  mūsų grožio specialistės Nora Kiela bei Renata Šafranovičienė pelnė garbingas vietas bei nominacijas!    Sveikiname
Džiaugiamės galėdami pranešti, jog balandžio 29 dieną vėl atveriame grožio salono duris mūsų mylimiems klientams. Jūsų ir mūsų saugumui esame pasirūpinę visomis dezinfekcinėmis
    GATINEAU grožio salono makiažo meistrės ir kirpėjos - stilistės patarimai!   IR NUOSTABŪS GROŽIO DOVANŲ PASIŪLYMAI  net su 30% nuolaida!      Didžiausios
Kad moterys pavasarį pasitiktų gražios bei savimi pasitikinčios! Visą Vasario mėnesį permanentinis antakių, akių, lūpų makiažas kainuoja tik 119 Eur. Ilgalaikio makiažo privalumai: atrodysite
GATINEAU grožio salone dirba tik patys geriausi savo srities profesionalai! Gruodžio 11-12d. vyko finalinis metų "Prizer ív 2020" lygio čempionatas,kurį organizavo NVO Ukrainos grožio meistrų
Rugsėjo 25-26 dienomis vykęs tarptautinis - jubiliejinis grožio specialistų konkursas Ukrainoje, buvo itin sėkmingas mūsų salono meistrams. Norime pasidžiaugti plaukų stilistės Linos Tamošiūnienės
Šiuo metu moterys, kurios yra pamėgusios nagų lakavimą geliniu laku, susiduria su problema kaip nusiimti gelinį laką savarankiškai, nes tai įprastai darydavo grožio salone. Akivaizdu,
Kaip atsikratyti celiulito ir sulieknėti?  Naujas ir efektyvus būdas naudojant Ultragarsinės Kavitacijos Aparatą.   Kas tai yra? Kodėl su šiuo aparatu galime greičiau
Vestuvinė šukuosena ir makiažas - pagridinis nuotakos įvaizdžio akcentas. Gatineau grožio salono specialistai ir žurnalas Vestuvių idėjos - VESTUVIUPARTNERIS.lt dalinasi pastebėjimais,
Išsausėjusi ir suskilinėjusi rankų oda? Mums tai ne problema. Mūsų grožio salono manikiūro ir pedikiūro specialistės skuba Jums į pagalbą. Suskilinėjusi ir drėgmę praradusi rankų
Mūsų salono kirpėjai ir visažistai ir vėl laimi šukuosenų ir makiažo konkursuose. Šį kartą kirpėja stilistė Lina Tamošiūnienė ir visažistė Nora Kiela dalyvavo net keliuose
Mielos, mūsų salono klientės, Siūlome naują grožio paslaugą – plaukų dažymas ir priežiūra nuotoliniu būdu! Į paslaugą įeina plaukų dažymo rinkinys į namus ir konsultacija kaip
2019 rudens sezono šukuosenų TOP     Kirpėjo – stilisto patarimai kaip atgaivinti plaukus, kad šukuosena atrodytų kaip  iš žurnalo viršelio!   Vasaros
Puslapiai: 1 2 3
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas