Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 23 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Priaugintų blakstienų pašalinimas

Jei visgi nusprendėte blakstienas nusiimti, nereikia laukti kol priaugintos blakstienos iškris natūraliai arba bandyti jas nusiimti pačioms, geriau, kad tai darytų specialistas . Nuėmimas trunka apie pusvalandį, jo metu naudojama speciali priemonė, kuri ištirpdo klijus ir nepažeidžia natūralios blakstienos. Procedūra nesukelia jokių nemalonių pojūčių.

Po blakstienų nuėmimo, ypač jei jos buvo ilgai nešiojamos, atsiranda įspūdis, kad nuosavų blakstienų liko mažiau, iš tiesų tai tik įspūdis, blakstienų tikrai nesumažėja, nes jos pastoviai auga, jei visdėlto jaučiate, kad natūralios blakstienos pasidarė silpnesnės, galite jas tepti stiprinančiu serumu arba ricinos aliejumi.

Ar kenkia blakstienų priauginimas?
Poveikis natūraliom blakstienom juntamas ne visada, tai priklauso nuo klientės natūralių blakstienų būklės bei kokios dirbtinės blakstienos priaugintos. Natūralu, kad silpnos, trumpos blakstienos sunkiai išlaikys priaugintas ilgas pastorintas blakstienas.  Siekiant nepakenkti natūralioms, derėtų atsižvelgti į jų tipą bei ilgį ir priauginti kuo panašesnes į natūralias blakstienas.
Papildoma dirbtinės blakstienos apkrova šiek tiek pakenkia tai blakstienai, prie kurios klijuojama. Bet jai iškritus atauga nauja sveika blakstiena. Dėl priauginimo pati blakstiena nesusilpnėja, tiesiog dirbtinės blakstienos svoris lemia, kad natūralioji iškrenta keliom dienom anksčiau nei kristų natūraliai.  Blakstienoms pilnai ataugti reikia 7–8 savaičių. Netgi nedarant pertraukos ir nenuimant priaugintų blakstienų, natūraliosios atauga.
 Apskritai visos blakstienos augimo ciklas skirstomas į kelis etapus ir vienu metu augančios blakstienos yra vis kitoje augimo ciklo fazėje. Tai reiškia, kad vienoms blakstienoms iškritus kitos dar tik auga, pradeda formuotis arba yra pilnai užaugusios ir visos blakstienos vienu metu nenukris. Priauginimo metu klijuojama tik ant užaugusių blakstienų, mažos dar tebesiformuojančios yra paliekamos. Po kelių savaičių jau būna priaugusių naujų blakstienų ant kurių vėl galima klijuoti dirbtines dėl to po papildymo blakstienos vėl atrodo taip pat gražiai kaip ir po pirmo priauginimo.

Vienas svarbiausių dalykų lemiantis poveikį natūralioms blakstienoms – priauginimo kokybė. Nekokybiškas priauginimas ne tik kenkia, bet ir atrodo neestetiškai.

Procedūros kaina  – 20 €

BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMAS - KAINOS>>>

Pasirink specialistą
NORA Kosmetologė – vizažistė
Darbo laikas: kiekvieną dieną
Kitos paslaugos
Kirpimas/ Dažymas/ Sušukavimas
Plaukų priauginimas
Plaukų tiesinimas/ Cheminis sušukavimas
Vestuvinės/ Proginės šukuosenos
Makiažas Vestuvinis/ Proginis/ Dieninis
Antakių korekcija/ Blakstienų rietimas
Veido procedūros/ Mezoterapija
Depiliacija
Blakstienų priauginimas
Permanentinis makiažas/ antakių „Microblading 6D"
Kūno procedūros/ Masažas
Manikiūras/ Pedikiūras/ Lakavimas
Plaukų gydymas
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas