Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 22 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika
Vestuvinis manikiūras/pedikiūras

Jei ruošiatės vestuvėms, kviečiame apsilankyti konsultacijai ir pas manikiūro – pedikiūro meistrę, konsultacijos metu aptarsite ne tik  vestuvinio manikiūro ar vestuvinio pedikiūro lakavimo stilių, bet ir nagų būklę. Jei natūralūs nagai yra linkę sluoksniuotis, lakas laikysis blogiau, todėl pirmiausiai reikėtų užsiimti nagų „gydymu”. O gal nuspręsite, kad reikia nagų priauginimo, kuris užima ženkliai daugiau laiko, todėl geriau tai suplanuoti iš anksto.

Populiariausi vestuvinio manikiūro ir vestuvinio pedikiūro stiliai:

„Prancūziškas” manikiūras. Šis manikiūro stilius – tai viena iš amžinųjų klasikų. Mėgsta jį ir nuotakos, ir būsimos Krikšto mamos ir tos, kurios klasikinį stilių renkasi kasdienai. Šio manikiūro išskirtinumas, tai šviesiai, dažniausiai baltai, nudažytas nago galiukas, o visas nago paviršius padengiamas šviesia, permatoma pasteline spalva. Toks manikiūras sukuria itin santūrų ir tvarkingą stilių, todėl tampa ne vestuvinio įvaizdžio akcentu, o stilinga detale.

Galimos ir kitos „prancūziško” manikiūro variacijos. Nagai gali būti dekoruojami įvairiomis detalėmis – akutėmis, kitos spalvos (pavyzdžiui, aukso) juostelėmis, gėlėmis. Renkantis gėlių motyvus, manikiūro meistrės rekomenduoja puošti vieną ar kelis nagus. Tokiu atveju, nagai nebūna apkrauti, bet turi išskirtinę detalę. Blizgių akučių skaičiaus taip pat nereikėtų padauginti.

Norėdamos ne visai įprasto „prancūziško” manikiūro, galite paprašyti atvirkštinio, kitaip vadinamo pusmėnulio stiliaus. Tokiu būdu pagrindine nago spalva bus balta dalis (arba kita pasirinkta), o neutrali, pastelinė liks tik prie pat odelių.

Vienspalvis nagų lakavimas. Toms, kurioms „prancūziškas” manikiūras netinka dėl nagų formos arba tiesiog nėra mielas širdžiai, yra kitas, santūrų įvaizdį kuriantis lakavimas. Tai pastelinis vienspalvis nagų lakas. Nuotakos renkasi kreminius, persikinius, švelniai rožinius atspalvius. Pamergės ar Krikšto mamos mėgsta šiltas balintos kavos ar pajūrio smėlio spalvas.

Kaip ir „prancūziškame” manikiūre, čia galima pritaikyti norimas nagų puošybos detales. Dažnai vienas ar keli nagučiai yra nulakuojami panašaus atspalvio žėrinčiu nagų laku arba vienas ar keli nagai puošiami pasirinktais dekoro elementais – akutėmis ir kt.

„Ombre” manikiūras. Šiais metais švelnūs perėjimai tapo vienu iš madingiausių  nagų lakavimo būdų. Subtiliai atrodo perėjimas derančių tarpusavyje spalvų, todėl „ombre” nagų lakavimą dažnai renkasi nuotakos. Mažiau iškilminga proga ar kasdien galima derinti ir kontrastingas spalvas, jas papildant gėlių raštais, blizgiomis akutėmis ar stiklo efektu. Be jokių abejonių nereikia užmiršti apie saiko jausmą.

Ryški nagų spalva, ypač raudona tinka ir vestuvėms. Tai drąsių, tvirtai žinančių, ko nori iš gyvenimo, moterų spalva. Todėl drąsiai ją rinkitės, jei nebijote išsiskirti iš minios ir gauti dar truputį papildomo dėmesio.

Nepamirškite pedikiūro! Užsakydamos manikiūrą, tuo pačiu registruokitės ir pedikiūro paslaugai. Pedikiūro tendencijos gal aktualiau vasaros laikotarpiu, tačiau gražiai sutvarkyti kojų nagai aktualūs visais metų laikais! Nesvarbu ar ketinate autis basutes ar batelius, niekada nežinosite, kokių staigmenų bus sumastę jūsų šventės svečiai ar originalių kadrų ieškantys fotografai. Todėl pasirūpinkite, kad būtumėte pasiruošusios visiems gyvenimo atvejams – atvirai ir drąsiai demonstruoti tiek rankų, tiek kojų nagus.

 
Pasirink specialistą
EDITA Manikiūro – pedikiūro meistrė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
AUSTĖJA Manikiūro – pedikiūro meistrė
Darbo laikas: porinės mėnesio dienos
Kitos paslaugos
Kirpimas/ Dažymas/ Sušukavimas
Plaukų priauginimas
Plaukų tiesinimas/ Cheminis sušukavimas
Plaukų tiesinimas/ Cheminis sušukavimas
Vestuvinės/ Proginės šukuosenos
Makiažas Vestuvinis/ Proginis/ Dieninis
Antakių korekcija/ Blakstienų rietimas
Veido procedūros/ Mezoterapija
Depiliacija
Blakstienų priauginimas
Permanentinis makiažas/ antakių „Microblading 6D"
Kūno procedūros/ Masažas
Manikiūras/ Pedikiūras/ Lakavimas
Plaukų gydymas
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas