Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 25 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Pasiruošimas vestuvėms - pedikiūras ir manikiūras

Jeigu artėja viena gražiausių jūsų gyvenimo švenčių, jums be jokios abejonės reikės apsilankyti konsultacijai pas manikiūro ir pedikiūro meistrę. Per pirmąjį susitikimą jūs aptarsite ne tik lakavimo stilių, kuris puikiai tiks šventei, bet taip pat ir pačių nagų būklę.

Tuo atveju, jei natūralūs nagai yra linkę sluoksniuotis, lakas gali laikytis šiek tiek blogiau. Esant tokiai situacijai, pirmiausia nagams reikalingas „gydymas“.

Tokiu atveju moterys dažnai taip pat nusprendžia, jog joms reikia nagų priauginimo, o tai užima ženkliai daugiau laiko, tad tą tiesiog būtina planuoti iš anksto.

Šiame tekste aptarsime populiariausius ir labiausiai madingus manikiūro stilius būdingus šių dienų vestuvėms.

Prancūziškas manikiūras. Šį manikiūro stilių drąsiai galima pavadinti tiesiog amžina klasika. Jį mėgsta ne tik nuotakos, bet ir krikšto mamos, dažna moteris tokį manikiūrą naudoja ir kasdieniniam naudojimui.

Šis manikiūras nuo kitų skiriais šviesiai, įprastai baltai, nudažytu nago galiuku, kai visas nago paviršius padengiamas šviesia, permatoma pasteline spalva. Prancūziškas manikiūras kuria tvarkingą, subtilų ir santūrų stilių, tad gali tapti labai stilinga vestuvių detale.

Prancūziškas manikiūras yra gana lankstus. Jame galimos kitos detalės, kaip, pavyzdžiui, dekoras akutėmis, juostelėmis ar gėlytėmis. Renkantis konkrečiai gelių motyvus, manikiūro meistrės įprastai rekomenduoja puošti vieną ar kelis nagus. Nepatartina padauginti ir blizgių akučių, kadangi tai turi būti neperspaudžiantis motyvas.

Vis labiau populiarus darosi ir dar vienas prancūziško manikiūro stilius – vadinamasis pusmėnulis. Tokiu atveju pati logika išlieka tokia pati, tačiau pagrindinė nago dalis yra baltos spalvos, tuo tarpu pasteline spalva lakuojamas nago galiukas.

Vienspalvis lakavimas. Prancūziškas manikiūras tinka ne visoms. Kai kurioms moterims patartina tokio lakavimo nesirinkti dėl nagų formoms, kitoms jis tiesiog neimponuoja, tačiau tame didelės bėdos nėra, kadangi yra ir daugiau puikių variantų. Vienas populiariausių -  vienspalvis lakavimas.

Vestuvėms ir vienspalvį laką reikėtų rinktis pastelinės spalvos, kadangi jis kuria santūrų įvaizdį. Dažniausiai nuotakos renkasi kreminius, persikinius, švelnios rožinės spalvos lakus. Tarp pamergių ar krikšto mamų populiarios pajūrio smėlio ar balintos kavos spalvos.


Lakuojant nagus vienspalviu nagų laku taip pat galima pritaikyti pasirinktas nagų puošybos detales. Dažnu atveju vienas ar keli nagučiai nulakuojami panašaus atspalvio žėrinčiu laku, taip pat nuotakos dažnai vieną ar kelis nagučius papuošia ir akutėmis.

 

Ombre manikiūras. Pastaruoju metu švelnūs perėjimai pasidarė tapo itin madingu lakavimo būdu. Tarpusavyje derančių spalvų perėjimas atrodo išties subiliai, tad Ombre nagų lakavimo stilius dažnai neprasprūsta ir pro būsimų nuotakų akis.

Ombre nagų lakavimas taip pat gali būti dailinamas specialiomis detalėmis, tačiau jokiu būdu nereikia pamiršti saiko jausmo.

Vestuvėms šiuo atveju tinka net ir ryški spalva, pavyzdžiui, skaidriai raudona. Tai yra drąsių, kurios žino ko nori iš gyvenimo, moterų spalva. Galite drąsiai rinktis šią spalvą, jei nebijote išsiskirti iš minios ir gauti papildomo dėmesio.

Pedikiūras ne ką mažiau svarbu. Užsakant manikiūrą rekomenduojama tuo pačiu užsisakyti ir pedikiūro paslaugas, ypač, galbūt tuo metu vyks abiejų paslaugų akcija.

Gražiai sutvarkyti kojų nagai turi būti aktualūs visais metais laikais. Net nesvarbu ar per vestuves ketinate dėvėti basutes ar batelius – niekuomet negalite žinoti, kokios staigmenos vestuvių metų jūsų laukia.

Pasiruoškite visoms gyvenimo staigmenoms. Juk blogiausia kas gali laukti per vestuves – tai diskomfortas.

EDITA Manikiūro – pedikiūro meistrė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas