Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 24 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Pedikiūro tendencijos

Ar jūsų pėdos pasiruošusios?

Gražūs nagai ir dailus manikiūras – tai privaloma tvarkingos moters įvaizdžio detalė. Ir mes kalbame ne tik apie rankų nagus! Jau esame rašę apie manikiūro tendencijas , o šį kartą pakalbėsime apie ne mažiau populiarią procedūrą – pedikiūrą. Kodėl pedikiūras populiariausias vasarą, manau, visoms yra aišku – basutės ir atviri bateliai, pasivaikščiojimai pajūriu, tačiau taip pat reikėtų neužmiršti palepinti pėdas ir šaltuoju metų periodu. Nuo ko pradėti ir kas yra geras pedikiūras – visa tai mūsų patarimuose žemiau.

Kuo skiriasi klasikinis - higieninis pedikiūras nuo gana populiaraus “exspress” arba greitojo pedikiūro?

Žurnaluose ir internetiniuose portaluose dažnai minimi patarimai, kaip pedikiūrą pasidaryti namuose. Vis dėl to šias procedūras atliekančios specialistės, rekomenduoja neskubėti veikti savarankiškai. Profesionalūs pedikiūro meistrai turi visas reikalingas priemones, gali pastebėti odos ligas ir užkirsti joms kelią, išmano kaip tinkamai kirpti nagus ir šalinti nereikalingą odos sluoksnį. Pasirinkę tinkamą nagų specialistą, galėsite būti ramios, kad ši, atrodytų, mažytė procedūra būtų atlikta saugiai ir nesukeltų nemalonių pojūčių. Viena klientė ilgus metus kankinosi dėl nuolat įaugančių nagų, kurie keldavo skausmą ir ribodavo avalynės pasirinkimą. Pasirodo, vienintelė problema, jos atveju, buvo netinkamai parinkta nago forma ir jo karpymas. Specialistei sutvarkius nagus, šios bėdos nebeliko.

Atliekant greitąjį (exspress) pedikiūrą, klientėms ir klientams yra tvarkomi tik patys nagai. Procedūra yra pakankamai trumpa ir nesudėtinga. JI gali užtrukti apie 45 min. Jei lakuojama paprastu laku. Jei pasirenkamas gelinis ar prancūziškas lakavimas, tuomet gali užtrukti šiek tiek ilgiau. Tokia procedūra tinka tais atvejais, kai klasikinis - higieninis pedikiūras atliktas neseniai, kai klientė itin skuba arba kai pėdų oda yra neproblematiška.

Tuo tarpu higieninis pedikiūras apgaubia dėmesiu visą pėdą – nuo kulnų iki pirštų galiukų. Šios procedūros metu yra pašalinamos negyvos odos dalelės, tvarkomos nagų odelės, masažuojama ir atpalaiduojama visa pėda, o kartu pašalinama jūsų pečius užgulusi įtampa. Svarbu atkreipti dėmesį, kad žiniasklaidos platybėse sklando mitas, jog pėdas reikia ilgai mirkyti ir tik tada yra suminkštinama oda. Tai dar viena priežastis – prieš atliekant procedūrą namuose, pasikonsultuoti su specialistais. Ilgai mirkant pėdas, iškyla grėsmė pašalinti per daug epidermio. Kas nutinka jį pašalinus? Oda į tai reaguoja kaip į grėsmę, todėl per trumpą laiko tarpą užauginamas dar didesnis odos ląstelių kiekis. Paprastai tariant – oda vėl tampa grubi. Todėl atlikus pedikiūrą pas tai išmanančias meistres, galėsite ilgiau džiaugtis švelniomis ir dailiomis pėdomis.

Higieninį pedikiūrą rekomenduojama atlikti bent 4 - 6 kartus per metus. Tokiu dažnumu atliekama procedūra garantuoja, kad tarpuose užteks „greitojo“ jos varianto, kad pas specialistę užtruksite trumpiau, o nusiauti batus niekada nebus gėda ar nejauku.

Ar pedikiūras turi tendencijas?

Vilniuje, centre įsikūrusiame grožio salone „Gatineau“, dirbančios specialistės teigia, kad kelis paskutinius metus tendencija yra ne spalvos, o pats nagų lakas. Labiausiai klientės pamėgo gelinį kojų nagų lakavimą ir jį išbandžiusios nebenori grįžti prie įprasto. Priežastys labai paprastos – toks lakavimo būdas ilgai išlieka tvarkingas ir gražus. O spalvos tolygiai blizga. Ypatingai šis lakavimas populiarus ruošiantis atostogoms. O vis gi, kaip su spalvomis? Kelios iš jų tikrai vertos didesnio dėmesio!

Prancūziškas pedikiūras. Kaip ir manikiūre, taip ir čia, šis lakavimo būdas yra viena iš nemirštančių klasikų. Atrodo tvarkingai, santūriai, tinka visoms progoms ir prie bet kokios avalynės. Jis itin mėgstamas nuotakų, nes yra universalus ir nekrentantis į akis. Jei norisi išskirtinumo, tokį lakavimą galima papildyti baltomis ar kitos spalvos dekoratyviomis linijomis, gėlėmis ar tiesiog blizgiomis akutėmis.

Raudona. Kaip gi be jos? Vėl gi atkartodamos iš manikiūro tendencijų, galime šią spalvą išskirti kaip visų laikų lyderę. Nors spalvų paletės vis plečiasi ir skirtingi gamintojai išgauna vis daugiau atspalvių. Raudoni neužleidžia savo pozicijų ir dominuoja lietuvaičių pedikiūre. Ši spalva ryški, bet, atsidūrusi kojų gale – nebėra tokia „rėkianti“. Tad jei rankų nagams reikalingas santūrumas, savo ugningą charakterį galite demonstruoti pasirinkusi raudono vyno ar ugninį plytų atspalvį būtent kojų nagams.

Ryškios nagų spalvos. Rinkdamiesi spalvas, nepraleiskite pačių populiariausių 2018 m. spalvų, tai visi koralinio rifo atspalviai – nuo oranžinių iki ryškiai žydrų, dauguma iš jų išliks madingos ir 2017/ 2018 metų rudenį – žiemą, ypač tamsiai mėlyna nagų spalva.

Eksperimentuoti galima ir maišant spalvas tarpusavyje ir lakuojant visus nagus skirtingomis spalvomis. Taip pat galima rinktis ryškią spalvą vienam ar keliems nagams, o kitus nudažyti švelnesniais to pačio tono atspalviais. Nereikia bijoti eksperimentuoti, bet vis dėl to geriausiai spalvas tarpusavyje suderins pedikiūro specialistės, puikiai išmanančios paskutines nagų dailės tendencijas.

Pasteliniai nagų tonai. Kelis paskutinius metus itin populiarios švelnios pastelinės spalvos, kurių dominavimą galite pastebėti ir stilingų moterų drabužiuose. Dangaus žydruma, persiko oranžinė, kakavos rusva – tai tiek šventei, tiek kasdienai tinkama spalvų paletė. Šiuo metu vienspalvius šviesius nagus rekomenduojama dailinti geometrinėmis figūromis, kitos spalvos juostelėmis ir be abejo blizgiomis detalėmis. Tai gali būti akutės arba tiesiog žėrintis nagų lakas.

Būkite pasiruošusios!                       

Net jei šiuo metu debesys nežada nieko gero ir atrodo, kad lietus niekada nebenustos temdyti vasaros, būkite pasiruošusios! Būtent tada, kai saulė jau bus išlindusi iš už debesų, pedikiūrui užsiregistruoti bus daug sunkiau. O atlikusios šią procedūrą profesionaliam salone su geromis priemonėmis, net ir uždaruose bateliuose jausite, kaip norisi greičiau juos nusiauti ir „demonstruoti“ vasarą. Išsirinkite jums tinkamą kojų nagų lakavimo būdą, pasidomėkite ir manikiūro tendencijomis – paslaugų komplektams visada taikomos specialos nuolaidos! 

EDITA Manikiūro – pedikiūro meistrė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas