Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 25 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Pedikiūro tendencijos vasarai

Artėjant vasarai ir atvirų basučių laikui pedikiūro tema tampa viena aktualiausių grožio sferoje. Daugelis moterų neslepia, kad sutvarkytos pėdos ir gražūs kojų nagai stiprina jų moteriškumą ir įkvepia pasitikėjimo. Kokios pedikiūro tendencijos šiai vasarai? Pirmiausiai, tai reikėtų atkreipti dėmesį į bendrą tendenciją, kuri pabrėžia ryškių ir sodrių spalvų dominavimą. Ypač madinga šią vasarą bus koralo spalva ir elegantiška burgundiško vyno raudona spalva. Drąsioms, nebijančioms eksperimentuoti moterims siūloma juoda arba šokoladinė nagų spalva. Šviesių, natūralių spalvų gerbėjas galima pradžiuginti, kad šią vasarą bus itin madinga ir balta spalva, bei visi šiltesni jos atspalviai. Taip pat bus labai madingas "OMBRE" lakavimas, kai maišomos kelios nekontrastingos spalvos, spalvos gali būti tiek tamsios, tiek šviesios.

Jeigu ruošiatės atostogoms ir ketinate kažkur išvykti ilgesniam laikui, visada rekomenduojame rinktis gelinį lakavimą, kad netektų sukti galvos dėl nusilupusio paprasto nagų lako ir gadinti  sau  atostogų nuotaikos.

Kalbant apie pedikiūrą, taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, kad pedikiūras, tai ne tik madinga spalva nulakuoti nagai, apie kuriuos prisimenama tik artėjant vasarai, o pirmiausiai tai pėdų ir nagų priežiūra, kuri turėtų būti aktuali ištisus metus. Gatineau grožio salono manikiūro ir pedikiūro specialistė Edita Semionova teigia, kad gana dažnai žmonės skundžiasi išsausėjusia pėdų oda, įskilimais ar nuospaudomis, kurios sukelia daug nemalonių pojūčių. Reguliarios pedikiūro procedūros padeda išvengti panašių problemų, procedūros metu visada patariame kaip taisyklingai prižiūrėti pėdas, kad oda išliktų švelni, elastinga ir sveika. Laikas nuo laiko reikėtų pasilepinti ir SPA pedikiūro procedūra, kurios metu ne tik atsipalaiduosite pačios, bet ir pasirūpinsite savo pėdomis. Po procedūros atsipalaiduos įtempti blauzdų raumenys, todėl palengvėjimas jaučiamas iškart po pirmos procedūros. Jeigu oda išsausėjusi ir atsiranda įtrūkimai, kurie dažniausiais atvejais yra skausmingi ir suteikia diskomforto pojūtį, siūlome pasinaudoti parafino teikiamais pliusais. Gydomojo Parafino vonelės aktualios ne tik rankoms, bet gali būti daromos ir kojoms. Parafine gausu naudingų medžiagų, procedūros metu yra naudojama aukštesnė temperatūra, kuri suminkština raginį sluoksnį, atveria poras ir visos aktyviosios medžiagos prasiskverbia į giluminius sluoksnius. Šią procedūrą rekomenduoja ir gydytojai pacientėms, kurios turi problemų su kraujotaka ir skundžiasi šąlančiomis galūnėmis. Labai svarbu procedūros tęstinumas namie. Specialistė Edita rekomenduoja rinktis laiko patikrintus ir tvarius prekių ženklus, tokius kaip ''Baehr beauty", skirtus pėdų priežiūrai iš linijos ''Pedibaehr''. Platus produktų pasirinkimas su natūralia sudėtimi, praturtinti žolelėmis ir vitaminais, viskas ko reikia, kad jūsų pėdų oda būtų prižiūrėta ir išpuoselėta. 

 

 

PEDIKIŪRAS + LAKAVIMAS
"EXPRESS" PEDIKIŪRAS (FORMA + LAKAVIMAS + ODELIŲ TVARKYMAS)
PEDIKIŪRAS + LAKAVIMAS GELIU
PEDIKIŪRAS VYRAMS
SPA PEDIKIŪRAS
NAGŲ LAKAVIMAS
NAGŲ LAKAVIMAS GELIU
GELINIO LAKO NUĖMIMAS
PARAFINO TERAPIJA (RANKOMS, PĖDOMS)

 

NATALIIA Probleminių pėdų pedikiūro ir manikiūro meistrė
Darbo laikas: porinės mėnesio dienos
EDITA Manikiūro – pedikiūro meistrė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas