Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 25 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Plaukų dažymo tendencijos 2022

Plaukų dažymo tendencijų tema niekada nebus nuobodi. Naujos plaukų dažymo tendencijos ir anksčiau populiarių tendencijų atgimimas įkvepia ieškoti savito, individualaus plaukų stiliaus, kuris yra neatskiriama mūsų išvaizdos dalis. Peržiūrėkite su mumis šių 2022 metų tendencijas ir išsirinkite, kuri tinka Jums labiausiai ir kurios bus populiariausios šį sezoną.

             „Balayage“ plaukų dažymas ar vientisa spalva?

„Balayage“ plaukų dažymo technika žinoma jau nuo 1970-tų metų, jos pirmasis pavadinimas buvo „Balayge a Coton“, nes tuo metu dažytas sruogas nuo nepaliestų kirpėjai atskirdavo medvilninėmis juostomis. Jau keletą metų "Balayage" plaukų dažymas yra itin populiarus ir yra pagrindiniuose plaukų dažymo "Topuose". Šio plaukų dažymo populiarumą lėmė natūraliai atrodantys plaukai ir nerūpestingos šukuosenos įvaizdis, be to, tai gana tausojantis plaukus šviesinimo būdas, taigi, "Balayage" plaukų dažymas išliks madingas ir paklausus. Tačiau po truputį į madą grįžta ir vienos spalvos tendencija, kuri pastaruoju metu buvo primiršta. 

Gatineau grožio salono plaukų stilistai prognozuoja, kad į madą grįžta šokoladinė ruda arba subtilaus, bei šilto imbiero spalva. 

Long-Hair-Colors-and-Styles_34

2022 m. plaukų dažymo madoje išliks "Mis Blondinė" - įvairių atspalvių šviesinti plaukai. Plaukų dažymas sruogelėmis greičiausiai niekada neišnyks, keičiasi tik šviesinimo sruogelėmis technika. 2022-aisiais vyraus "baby highlights", t.y. itin švelnūs, subtilūs šviesūs akcentai, kai plaukai šviesinami ties plaukų šaknimis ir galiukais, tokia plaukų spalva primena mažų šviesiaplaukių vaikų plaukus. Tokiai spalvai sukurti reikia daugiau laiko, žinių ir kirpėjo meistriškumo, nei tradiciniam dažymui. Štai kodėl tokio stiliaus negalima gauti dažant patiems reiktų apsilankyti pas koloristę.

4-long-blonde-hair-with-highlights-B56cFZ4jv53

                          "Bronde" plaukų spalva sugrįžta

Kita šių metų plaukų dažymo tendencija bus "bronde" - rudos ir blondinės derinys ombre pavidalu. Plaukai dažomi nuo šviesios iki tamsios spalvos. Medaus ir riešutmedžio tonai bus geras pasirinkimas. "Bronde" yra šiek tiek subtilesnis metodas nei tradicinis "ombre". Šio plaukų dažymo dėka būsite ir šviesiaplaukė, ir rudaplaukė. Tai tobula spalva, tinkanti daugeliui moterų ir merginų, nepriklausomai nuo amžiaus.

Screen-Shot-2020-10-30-at-9-16-48-AM  

                                       "Face Frame" 

 2022 metų plaukų dažymo naujiena - "Frace frame" plaukų dažymo technika naudojant dvi kontrastingas spalvas sukuriant ''rėmelį'' aplink veidą. Tamsiai rudi plaukai su geltonom sruogom priekyje, juodi plaukai su platinum blonde priekyje. Ši dažymo technika tinka bet kokio ilgio plaukams, svarbiausia, kad plaukas būtų sveikas ir nepažeistas, todėl rekomenduojama neužmiršti plaukų priežiūros, palepinkite juos kaukėmis ir aliejukais. Šis plaukų dažymo būdas išryškina veidą, todėl veido odai ir  makiažui turi būti skirimas atitinkamas dėmesys.

7-inverted-brunette-bob-CNQndUzDHVv  

                          Vario spindesys vėl madoje!

Ugningai raudoni, vario spalvos plaukai šiais metais vėl bus madingi. Tačiau reikia žinoti, kad ši plaukų spalva reikalauja ženkliai daugiau priežiūros nei įprastai, nes raudonos spalvos pigmentas yra vienas iš greičiausiai išsiplaunančių.

                         Kaip dažnai galima dažyti plaukus?

Kaip dažnai turėtume dažyti plaukus, priklauso nuo kelių veiksnių:  plaukų tipas ir spalva, kokiais dažais dažėme plaukus. Jei spalvos pasikeitimas buvo radikalus, ataugimo linija matysis anksčiau.

"Ombre" ar "balayage" dažyti plaukai nereikalauja dažnų korekcijų, plaukų spalvą  galima atnaujinti kas 4–8 savaites, žinoma, viskas priklauso nuo jūsų plaukų būklės ir augimo greičio. Stori, sveiki plaukai po dažymo atsinaujina daug greičiau, nei silpni ir ploni plaukai. Dažytų plaukų priežiūrai reikia skirti daugiau dėmesio, jei pastebite, kad plaukai sausesni nei įprastai, siūlome apsilankyti pas kirpėją intensyvaus poveikio plaukų atstatymo procedūrai. Plaukų drėkinimas yra svarbiausias plaukų priežiūros žingsnis. Jeigu plaukai buvo šviesinti, rekomenduotina naudoti plaukų kaukes, bei šampūnus, kurie sudėtyje turi keratino, o jeigu plaukai buvo dažyti tamsesne negu jūsų natūrali spalva - plaukų priežiūros produktus skirtus po dažymo, tai padės išlaikyti gražią plaukų spalvą ir plaukų blizgesį. 

 

 

 

 

 

RENATA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: porinės mėnesio dienos
NINA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
LINA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas