Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 25 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Plaukų tiesinimas ir gydymas keratinu - kirpėjo-stilisto patarimai

Ar jūsų plaukams reikia keratino?

Pataria kirpėja – stilistė Lina Tamošiūnienė


Yra keli būdai tai išsiaiškinti – pirma, suskaičiuokite kiek laiko praleidžiate rytais prie veidrodžio šukuodama ir tiesindama nepaklusnius, pasišiaušusius plaukus ir antra - kiek pinigų išleidžiate brangiems šampūnams ir kondicionieriams, o plaukai vis tiek neatrodo sveikai ir neblizga. Aišku, bloga plaukų būklė gali būti ir dėl sveikatos, prastos mitybos ar streso priežasčių, todėl, pirmiausiai, rekomenduočiau apsilankyti pas gerą plaukų specialistą, kuris įvertintų jūsų plaukų būklę ir paklauskite jo patarimo.

Jei dažnai plaukus šviesinate, akivaizdu, kad plaukai išsausėję, praradę blizgesį ir glotnumą dėl išorinių veiksnių , todėl jiems atgaivinti puikiai tinka keratino procedūros, kurių poveikis yra dvigubas: plaukai ištiesinami bei gydomi. Keratino molekulės įsiskverbia į plaukų struktūrą, pilnai užpildo plauką ir išlieka viduje. Keratinas atstato pažeistą plauką iš vidaus, taip pat veikia plauko kutikulę, uždarydamas ir sustiprindamas žvynelius. Tokiu būdu keratinas išlygina plaukus, suteikia jiems žvilgesį, gyvybingumą ir natūralų  elastingumą.

Kuo skiriasi plaukų tiesinimas ir plaukų gydymas keratinu ?

Plaukų gydymas keratinu  nekeičia plaukų struktūros, jei plaukas yra garbanotas ar banguotas, tai jis toks ir išlieka, tačiau prisodrintas keratinu tampa sveikesnis, lygesnis, glotnesnis, nesišiaušia. Procedūra suteikia plaukams šilkinį glotnumą, blizgesį, sumažina plaukų vėlimąsi, ženkliai palengvina plaukų priežiūrą ir modeliavimą namų sąlygomis.
Plaukų tiesinimas keratinu  laikinai ištiesina plauką, neardydamas  plauko struktūros, suteikia plaukams blizgesio ir elastingumo.
Per daugelį darbo metų esu išbandžiusi visas įmanomas plaukų gydymo ir tiesinimo priemones bei technologijas, šiuo metu plaukų tiesinimui naudoju Global Keratin , nes tai viena naujausių ir saugiausių  plaukų tiesinimo ir atstatymo technologijų ne cheminiu būdu, naudojant natūralią medžiagą – keratiną, kuris gaunamas Naujojoje Zelandijoje iš grynos avies vilnos.
Plaukų gydymui puikiai tinka „Dikson Keratin“ produktai,  pagaminti naudojant bio-aktyvų organinį, o ne hidrolizuotą keratiną. Bio-aktyvus keratinas turi amino rūgščių ir proteinų, kurie paprastai sunaikinami hidrolizacijos proceso metu. Produktuose išsaugomos naudingos medžiagos aktyviai saugo plaukus nuo žalingo aplinkos poveikio ir padeda išlaikyti juos švelnius ir sveikus.
Procedūra gali būti atliekama visų tipų plaukams: natūraliems, dažytiems, balintiems, chemiškai apdorotiems plaukams.

Kiek ilgai išlieka procedūros poveikis?

Procedūros poveikis, priklausomai nuo plaukų pažeidimo lygio prieš procedūrą, išlieka iki  4 – 5 mėnesių. Visada sakau savo klientėms po procedūros, jei teisingai prižiūrėsite plaukus namie, tiesiais ir glotniais plaukais galėsite džiaugtis ir ilgiau, tačiau būtina  laikytis plaukų  priežiūros rekomendacijų ir naudoti tik specialiai tam  skirtus produktus: šampūną, kondicionierių, kaukes, purškalus, nes tik tokiu atveju keratinas plaukuose išsilaikys ilgiau plauko viduje ir pratęs procedūros veikimo laiką.

Ši procedūra atliekama tik po išankstinės konsultacijos, kurios metu yra įvertinama kliento plaukų būklė ir pageidavimai (konsultacija nemokama). Klientui suteikiama pilna informacija apie plaukų priežiūrą po procedūros ir procedūros poveikio trukmę. Po tiesinimo procedūros plaukų  negalima plauti 72 valandas, o po gydymo 24 val., kad keratinas tinkamai įsisavintų į plaukų struktūrą.


 

RENATA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: porinės mėnesio dienos
NINA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
LINA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas