Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 24 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Probleminių pėdų pedikiūras - specialisto patarimai

Probleminių pėdų priežiūros ir pedikiūro specialistė Natalia Babina, turinti 15 metų darbo patirtį pedikiūro – manikiūro srityje, pataria ką reikia daryti jei pėdų oda pernelyg sausa, formuojasi nuospaudos, pradeda įauginėti nagai ar yra kitų, diskomfortą sukeliančių požymių.

 - Kodėl susidomėjau probleminių pėdų ir nagų priežiūros profilaktika?

Per 15 metų patirties pedikiūro – manikiūro srityje sutikau daugybę žmonių, kenčiančių nuo įsisenėjusių nagų ir pėdų problemų, kurias būtų buvę labai paprasta išspręsti, jei jie būtų kreipęsi anksčiau. Deja, būtent pėdos yra ta kūno dalis, kuriai skiriame ženkliai mažiau dėmesio, nei reikėtų. Dažną kamuoja išsausėjusi pėdų oda, trūkinėjantys kulnai, nuospaudos ar įaugę nagai. Laiku nesprendžiant šių problemų, jos palaipsniui didėja ir gali sukelti rimtų problemų, kurias gali tekti spręsti net chirurginiu būdu, šąlinant nagą ir pan. Nuospaudų ar įauginėjančių nagų diskomfortas gana nemalonus ir savaime nepraeinantis, todėl atsiradus pirmiems požymiams, tokiems kaip paraudimas, patinimas ar perštėjimas kojų nagų kampučiuose, žinokite, kad tai ženklai, signalizuojantys apie įauginėjančio nago grėsmę. Šiuo atveju geriau neužsiimti savigyda, nelaukti, kad tai praeis, o kuo skubiau kreiptis pas pėdų priežiūros specialistą, atliekantį probleminių pėdų pedikiūrą, ši procedūra gali užkirsti kelią rimtesnėms nagų ir pėdų problemoms.

Įaugusius nagų, nago deformacijos ar nago sluoksniavimosi problemos sprendžiamos naudojant Titano siūlo technologiją - tai neskausmingas būdas koreguoti deformuotą nago plokštelę be chirurginio įsikišimo. Titano siūlas yra tvarus ir lankstus, jo įtvirtinimas nereikalauja nuskausminimo, jį galima dėti net net ant mažiausių nagų plokštelių Tokia sąsaga nekelia diskomforto. Nagas pradeda augti tolygiai ir taisyklingai.

Po procedūros individualiai parenkamos priėžiūros priemonės namuose.

Probleminių pėdų pedikiūras visada prasideda nuo konsultacijos, kurios metu įverinama pėdų ir nagų būklė, aptariamios problemos ir jų sprendimo galimybės, sudaromas priežiūros planas, parenkamos priemonės tolimesnei priežiūrai namuose.

Jei konsultacijos metu paaiškėja, kad pėdų problemos yra gilesnės, nei leidžia probleminių pėdų specialisto kompetencija, visada rekomenduoju kreiptis pas gydytoją.

 Dažnai užduodami klausimai:

 Kodėl sausėja pėdų oda?

  •  Išsausėjusios pėdos signalizuoja, kad jūsų organizmui trūksta drėgmės, oda pradeda pleiskanoti, negyvos odos ląstelės kaupiasi aplink kulnus. Galiausiai suragėja ir pradeda trūkinėti, kas sukelia diskomfortąPėdos linkusios sausėti ir nešiojant netinkamą avalynę ypač vasaros laikotarpiu.
  • Dirbant stovimą darbą pėdos patiria didesnį spaudimą
  • Pėdų problemos gali atsirasti ir dėl sveikatos sutrikimų, tokių kaip kraujotaka ar viršsvoris.

 Kodėl įauga nagai?

  • Nagai dažniausiai įauga dėl netinkamos priežiūros, apkerpant juos per trumpai, perdaug iškerpant šonus ar užapvalinant kampus.
  • Nagų įaugimą skatina ir ankštos avalynės dėvėjimas.

 Kuo skiriasi probleminių pėdų pedikiūras nuo higieninio pedikiūro?

  • Probleminių pėdų pedikiūro metu yra tvarkomos nuospaudos, kulnų įtrūkimai, sustorėję nagai (hiperkeratozė), atliekamas įaugusių nagų (arba linkusiu įauginėti nagų) tvarkymas, pažeistų nagų protezavimas, deformuotos nago plokštelės ištiesinimas su titano siūlu.
  • Sudaromas tolimesnis priežiūros planas, individualiai parenkamos priežiūros priemonės.
  • Probleminių pėdų pedikiūras atliekamas profesionaliu, vokiečių gamintojo Gerlach Technik odos ir nagų šlifavimo aparatu. Pėdų oda šlifuojama specialiais antgaliais nepažeisdžiant sveikų vietų, pašalinant tik keratozines vietas.

Probleminių pėdų priežiūros konsultacija - 25 eur (30 min.)

Konsultacija atliekama pedikiūro metu NEMOKAMA

Probleminių pėdų pedikiūras 60 - 80 eur (kaina priklauso nuo pėdų ir nagų būklės ir yra tikslinama konsultacijos metu, registracija tik po konsultacijos)

Nuospaudos tvarkymas - 5 - 10 eur.

Nago hiperkeratozės (nago sustorėjimas) tvarkymas - 8–20 eur.

Įaugusio nago tvarkymas -10 – 20 eur.

Įtrūkusių kulnų šveitimas - 5 – 10 eur.

Nago protezavimas - 25 eur.

Grybelio pažeisto nago valymas – 20 eur

Onicholizės pažeisto nago tvarkymas – 15 eur.

Karpų paruošimas nuėmimui namų sąlygomis – 10 eur.

Deformuotos nago plokštelės ištiesinimas su titano siūlu. – 50 eur.

 

Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas