Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 24 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Dieninis, vakarinis makiažas. Makiažo pamoka

Makiažui naudojame 100 % natūralią mineralinę kosmetiką  „Micabella“. Produktuose nėra konservantų, cheminių dažų, talko, todėl tinka net labai jautriai odai. Makiažą atlieka profesionali vizažistė Nora Kiela.

 Makiažo kainos >>>

Visi „Micabella“ produktai – pudros, šešėliai, skaistalai sukurti iš absoliučiai natūralių mineralų, todėl neturi blizgesio, atspindi šviesą ir sumažina porų bei raukšlelių matomumą.  Oda padengiama plonyčiu reikiamo atspalvio  pagrindu, kuris kiekvieną kartą „gaminamas" individualiai  –  mineralinė pudra sumaišoma su veido kremu, taip gaunamas skystas makiažo pagrindas, kurio spalvos intensyvumą galima idealiai atitaikyti pagal odos tipą. Tokiu būdu veidas atrodo itin natūraliai ir gaiviai, nėra  „kaukės" efekto.

Makiažo pagrindas gali būti užpurškiamas ir aerografu, tokiu būdu  idealiai užmaskuojami visi odos trūkumai – išsiplėtusios poros, pigmentinės dėmės, spuogai. Purškiamas makiažo pagrindas yra ypač stabilus todėl labiau naudojamas vakariniam  makiažui.

Individuali makiažo pamoka –  tai puiki galimybė per trumpą laiką išmokti makiažo subtilybių: kaip taisyklingai naudoti makiažo priemones, kaip atsirinkti jums tinkančias spalvas ir harmoningai jas derinti.  Individualios makiažo pamokos metu jūs taip pat gausite naudingų patarimų kaip paslėpti veido, odos trūkumus bei kitus defektus ir išryškinti gražiausius veido bruožus.

Jei pageidausite, padėsime Jums sudaryti asmeninį pagrindinių kosmetikos priemonių rinkinį: sutaupysite pinigų, nes išmoksite įsigyti tik reikalingiausias ir tinkamiausias priemones.

Pamokos metu jums bus daromas dieninis ar vakarinis makiažas pasirinktinai ir tuo  pačiu metu aiškinamos pagrindinės makiažo atlikimo taisyklės, taigi jūs ne tik pasigražinsite, bet ir įgysite praktinių žinių kaip pačiai pasidaryti subtilų dieninį ar išraiškingą vakarinį makiažą.

Jei organizuojate mergvakarį, gimtadienį ar šiaip merginų šventę – makiažo pamoka gali būti puiki dovana. Taip pat, tai puiki DOVANA SAU. Pamokos trukmė: 1val.

 

 
 
 

 

NORA Kosmetologė – vizažistė
Darbo laikas: kiekvieną dieną
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas