Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 21 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika
Kirpejas - stilistas Linas Rolskis

 Keletą metų dirbdamas kirpėju Londone pastebėjau, kad moterys daugiau linkusios pasitikėti kirpėju ar kirpėja, kurio išvaizda, o ypač šukuosena nepriekaištinga, aš nekalbu apie šukuosenos stilių, nes tai labai individualu, kalba eina apie tai kiek sveiki ir prižiūrėti patys plaukai. Sveika plaukų išvaizda domėjausi dar prieš išvykdamas į Londoną, netgi vedžiau seminarus, kirpėjų apmokymus įvairiomis plaukų priežiūros temomis. Dirbdamas Londone turėjau dar daugiau galimybių pasisemti iš pasaulinio lygio meistrų ne tik kirpimo ir dažymo meno, kliento stiliaus ir jo poreikių pajutimo, bet ir plaukų priežiūros subtilybių. Grįžęs į Lietuvą noriu visas savo įgytas žinias ir patirtį perduoti savo esamoms ir būsimoms klietėms ir klientams, tuo labiau, kad šiuo metu viena pagrindinių plaukų stiliaus tendencijų yra žvilgantys ir sveiki plaukai.

Plaukų atstatymo procedūros itin reikalingos po plaukų šviesinimo ar cheminio sušukavimo procedūrų, o kartais ir nuo streso, nuovargio ar saulės išsausėjusių plaukų atstatymui. Norėčiau atkreipti dėmesį, kad plaukų priežiūros procedūros nereikėtų tapatinti su tiesiog plaukų kaukės uždėjimu po plaukų plovimo, tai ženkliai sudėtingesnis procesas, kuris susideda, priklausomai nuo siekiamo poveikio, iš kelių etapų ir kelių priemonių, kurios derinamos tarpusavyje ir reikalauja didelio kirpėjo išmanymo ir žinių.Todėl ištiesų veiksmingos plaukų atstatymo procedūros negali būti atliekamos namų sąlygomis, o ir atliekant jas profesionaliai grožio salone kartais nepakanka vienos ar kelių procedūrų, jų kiekies visada  priklauso nuo plaukų būklės. 

Mano draugystė su kiekviena kliente prasideda nuo jos plaukų būklės įvertinimo ir esant poreikiui jų atstatymo ar priežiūros aptarimo, ir tik tada pereiname prie šukuosenos stiliaus ar plaukų spalvos parinkimo, nes net ir gražiausiai atliktas kirpimas praras dalį savo grožio, jei plaukai bus praradę gyvybingumą ir neblizgūs. Todėl visada labai džiaugiuosi, kai matau gražius ir prižiūrėtus plaukus, ypač jei jie yra dažyti, tada žinau, kad tai ne tik mano, kaip kirpėjo nuopelnas, bet ir mano klientė atsakingai žiūri į mano rekomendacijas ir tęsia jų priežiūrą namuose.

LINAS Kirpėjas - stilistas
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas