Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 23 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Kuo ypatinga bioceutinė kosmetika?

Odos, kaip ir viso organizmo senėjimas – natūralus procesas. Tačiau odos būklės pablogėjimas mums sukelia daugiausiai diskomforto, nes akivaizdžiai matome jos pokyčius. Gaila, tačiau oda – ne drabužis. Negalime ištarti: „Šiandien nesirengsiu šia oda, noriu kitos – naujos, skaisčios ir švytinčios!”. Todėl privalome kasdien rūpintis savo oda ir puoselėti ją.

Šiuo metu daug kalbama apie bioceutinę kosmetiką, kuri vertinama kaip radikali permaina kosmetikos suvokime. Savo įspūdžiais dalinasi „Gatineau“ grožio salono kosmetologė Nora  Kiela , turinti 14 metų patirtį profesionalios kosmetologijos srityje.

Kuo ypatinga bioceutinė kosmetika, kuo ji skiriasi nuo kitos kosmetikos?

Tai naujos kartos kosmetika, kurioje  naudojami biologiškai aktyvūs komponentai – bioceutikai. Bioceutikai pasižymi aukštu biocheminiu aktyvumu ir skatina biologinį tarpląstelinės matricos, epidermio ir dermos atnaujinimą, jie padeda sustabdyti odos senėjimo procesus ir įjungti pačios odos atjauninimo mechanizmą, tokiu būdu ženkliai pagerinama odos būklė. Tai naujas produktų tipas prieš senėjimą, kuris turi moksliškai patvirtintą aktyvumą. Lyginant „Natinuel“ bioceutinės kosmetikos produktus su kitais tos pačios paskirties kosmetiniais ar kosmeceutiniais preparatais, „Natinuel“ kosmetikos preparatai, praturtinti bioceutikais, yra ženkliai efektyvesni.

 „Natinuel“ kosmetika pranoko visus lūkesčius...

Dirbant grožio salone, teko išbandyti įvairiausių kosmetikos priemonių, todėl tikrai galiu profesionaliai įvertinti kosmetikos efektyvumą, tuo labiau, kad turiu ne vieną klientę, kuri lankosi pas mane jau daug metų ir galiu stebėti jos odos pokyčius, naudojant vieną ar kitą kosmetiką. Todėl drąsiai galiu sakyti, kad “Natinuel” bioceutinė kosmetika pranoko visus lūkesčius, ypač „Natinuel“ jauninanti ir stangrinanti kosmetikos linija, kurią išbandėme su daugeliu moterų ir net 1 vyru! Iš tiesų veikia efektyviai. Jau po poros savaičių reguliaraus bioceutinio kremo ir serumo naudojimo galime stebėti pozityvius pokyčius – oda tampa elastingė, pašviesėja bei atrodo „lengvesnė“.

Priklausomai nuo odos būklės yra rekomenduojami „Natinuel FIRMIN 30+” arba „Natinuel FIRMIN 40+” veido kremai pasirinktinai, juos reikėtų naudoti kartu su stangrinančiu, jauninančiu veido odą  serumu „Natinuel LIFT STRONG“. Taip pat nereikėtų pamiršti kaklo srities, labai svarbu nelaukti kol atsiras raukšlės ir kaklo oda suglebs, geriau ją „palepinti” prevenciškai. „Natinuel” turi puikų, intensyvaus poveikio kaklo kremą „Natinuel ULTRATON“, kurį tikrai rekomenduočiau visoms moterims jau nuo 30 metų, jei reikia stipresnio efekto, kremo poveikį galima sustiprinti „Natinuel LIFT STRONG“ serumu.

Kaip veikia bioceutinė kosmetika?

„Natinuel FIRMIN” kremas atlieka 3 pagrindines funkcijas: jaunina, maitina ir „pakelia“ odą. Kremo poveikis – intensyvus ir ilgalaikis kosmetinio liftingo efektas. Jis atstato odos struktūrą, gerina odos tankumą, stangrumą ir elastingumą, palaiko atitinkamą drėgmės lygį,  saugo nuo glikacijos, mažina bei lygina pirmąsias raukšles bei atjaunina veido bruožus.

„Natinuel LIFT STRONG“ serumo pažangi technologija suteikia odai įtempimą bei užpildymą iš vidaus. Naudojamas kartu su kremu, padeda atstatyti odos ląsteles, pagreitina odos regeneracijos procesus bei suteikia ilgalaikį „pakėlimo“ efektą. Jis didina ląstelių sanglaudą, odos įtempimą ir elastingumą bei dermos ir epidermio sluoksnių storį. Gerina odos stangrumą ir tankumą, mažina ir lygina raukšles.

„Natinuel ULTRATON“ kaklo ir dekolte kremas padeda pagerinti raumenų tonusą, stiprinant pagrindinius raumenų susitraukimus. Jo sudėtyje yra naujausi peptidai ir bioaktyvios medžiagos, kurios tarpusavyje sinergiškai veikdamos regeneruoja kaklo ir dekolte odą, oda tampa elastingesnė ir stangresnė. Pasiekiama nepriekaištinga estetinė išvaizda.

Bioceutinė kosmetika + procedūros = maksimalūs rezultatai

Maksimaliam kosmetikos priemonių poveikiui padidinti rekomenduoju veido raumenų tonuso stiprinimo procedūras, kurios gali būti atliekamos tik profesionalaus kosmetologo. Tai naujos kartos ekstraląstelinės matricos biostimuliacija, skirta biologiniam veido odos atjauninimui, kad veido oda taptų elastingesnė ir stangresnė. Rekomenduojamą kursą sudaro 4 procedūros kas 15 dienų. Po to procedūra dažniausiai kartojama 1 kartą per mėnesį, tačiau dažniausiai procedūros parenkamos ir jų kiekis ir dažnis parenkamas individualiai, įvertinus odos būklę bei poreikius.

Be jau išvardintų kosmetikos priemonių, „Natinuel” turi ir kitų efektyvių odos priežiūros priemonių, skirtų optimizuoti odos fiziologiją ir pagerinti estetinę odos būklę.

Jei pageidausite daugiau informacijos apie jauninančias bioceutines kosmetikos priemones, jų naudojimą bei procedūrų efektyvumą, apsilankykite mūsų salone konsultacijai, mielai pasidalinsiu žiniomis bei praktiniais patarimais – asmeniškai jums!

 

NORA Kosmetologė – vizažistė
Darbo laikas: kiekvieną dieną
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas