Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 24 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Plaukų dažymo tendencijos 2019

2019 metų plaukų dažymo tendencijas galima apibūdinti kaip itin spalvingas. Madingos tiek ryškios, nenatūralios plaukų spalvos, kuriomis „puošiasi” ne tik moterys, bet ir vyrai, tiek paprastos, lyg vėjo suveltos, be pastangų sukurtos šukuosenos ir natūralių spalvų deriniai. Tokias šukuosenas paryškina ilgi, sunkūs ir asimetriški kirpčiai. Jau prieš keletą metų tapo madinga dažyti plaukus ryškiomis ir nenatūraliomis spalvomis – mėlyna ar rožine, tačiau šiemet ši mada įgavo neįtikėtiną pagreitį. Madingų plaukų spalvų paletę papildė dar daugiau ryškių spalvų ir jų atspalvių. Madingiausios 2019 metų plaukų spalvos „šalta platininė, pelenų ruda, vario raudona, mėlyna, žalia ir jų deriniai. Plaukų dažymas, kirpimas, sušukavimas stilius drąsus, ryškus ir nestandartinis, dažnai derinant daugiau nei vieną spalvą. Tokia spalvų įvairovė yra tarsi raginimas ieškoti savitumo ir nebijoti eksperimentuoti, tuo pačiu reikalauja ypatingo kirpėjo meistriškumo.

Na, o kol drąsios moterys puošiasi ryškiomis šukuosenomis, natūralumo gerbėjos taip pat nelieka užmirštos, spalvingoje 2019 metų šukuosenų karuselėje išlieka madingi ir natūralių plaukų paryškinimai, šalti šviesiaplaukių plaukų atsapalviai, plaukų dažymas balayge, ombre ar naujuoju „AirTouch” stiliumi.

Ombre plaukų dažymo būdas išlieka tarp „favoritų”. Šis plaukų dažymo stilius plačiai atveria duris eksperimentams dėl begalės įvairiausių kombinacijų, sujungiant tokias plaukų spalvas kaip šokoladinę ir vyšninę, juodą ir mėlyną, žydrą ir pelenų atspalvį. Šiemet atsirado dar viena Ombre plaukų dažymo kombinacija. Jei klasikinis, mums jau žinomas, Ombre plaukų dažymo būdas paremtas kontrastingų spalvų derinimu, kai šaknys yra tamsios, o plaukų galiukai šviesūs, tai naujausia tendencija yra atvirkštinis spalvų derinimas – šaknys šviesesnės, o plaukų galiukai tamsesni. Be to, naujasis Ombre plaukų dažymo būdas pasižymi netolygiu spalvų perėjimu, vidinė plaukų dalis gali būti šviesinama sluoksniais.

Sombre plaukų dažymo metodas labai artimas Ombre, tarpusavyje taip pat yra maišomos dvi, švelniai pereinančios spalvos. Plaukų šaknys ir galiukai skiriasi vos vienu ar dviem atspalviais ir atrodo visiškai natūraliai.
Plaukų dažymas Balayage stiliumi taip pat atitinka šių metų tendenciją – natūraliai saulės pablukinti plaukai, šiek tiek netvarkinga, lyg pašiaušta šukuosena asocijuojasi su maloniais vasaros ir atostogų prisiminimais. Su tokia šukuosena mergina ar moteris dažniausiai atrodo šiek tiek jaunesnė, tai lyg himnas amžinai jaunystei ir moteriškumui. Todėl greičiausiai šis, itin natūralų įvaizdį kuriantis plaukų dažymas, dar ilgai išliks populiariu, ypač ilgaplaukių tarpe. Visgi trumpų plaukų savininkės neturėtų nuliūsti – profesionalus kirpėjas, parinkęs tinkamus atspalvius, sugebės ir trumpesnius plaukus nudažyti balayage stiliumi.

Šį plaukų dažymą jau seniai išpopuliarino Holivudo žvaigždės ir panašu, kad jis ir toliau išliks madingu ir geidžiamu, ypač Lietuvoje, kur moterys linkusios rinktis nuosaikesnius plaukų dažymo būdus ir ypač spalvas. Tai nereiškia, kad lietuvės atsilieka nuo mados ir nestebi ar neseka naujausiomis plaukų kirpimo ir dažymo tendencijomis. Kuo toliau tuo labiau gatvėse sutinkame ryškių ir drasių moterų, nebijančių eksperimentuoti su savo išvaizda ir plaukų spalvomis. Mėlynos spalvos „pradininke” Lietuvoje galima būtų pavadinti dainininikę Moniką Pundziūtę, kuri pasirinko mėlyną plaukų spalvą savo išleistuvių vakarėliui. „Gatineau” grožio salono kirpėja – stilistė Lina Tamošiūnienė, kuri ir pavertė Moniką Pundziūtę „mėlynąja princese”, sako, kad mėlyna plaukų spalva yra moderni, šiuolaikiška ir tinka beveik visoms merginoms, tarytum suteikia daugiau pasitikėjimo ir išskirtinumo. Tačiau, reikia neužmiršti, kad ryškioms plaukų spalvoms reikia ženkliai daugiau priežiūros. Tad jei norite, kad ryški plaukų spalva išlaikytų savo intensyvumą teks naudoti spalvą paryškinantį balzamą arba dažniau apsilankyti pas kirpėją. Gera žinia, kad šiemet madingi ir šiek tiek nublukusių spalvų atspalviai.

Kaip išsirinkti plaukų spalvą ir nesuklysti?

Kad ir kokią plaukų spalvą pasirinksite, svarbu, kad ji tiktų prie jūsų asmenybės ir gyvenimo būdo. Jei daug keliaujate, dirbate ar jūsų darbo pobūdis neleidžia atrodyti ekstravagantiškai, o gal tiesiog nemėgstate dažnai lankytis pas kirpėją, verčiau rinkitės saugesnį plaukų dažymo stilių. Taigi, pasirinkusi Ombre, Sombre ar Balayage dažymo būdą tikrai nesuklysite ir atrodysite stilingai.  Na, o jei ieškote išskirtinumo, trokštate atrodyti ekstravagantiškai, rinkitės ryškias spalvas ir netikėčiausius spalvų derinius. Plaukų spalvos pasirinkimą apsprendžia jūsų vidinė laisvė, kuo esate drąsesnė, tuo platesnis pasirinkimas. Bet kokiu atveju rinkitės profesionalaus kirpėjo paslaugas, nes tik patyręs kirpėjas gebės parinkti geriausiai jums tinkančią plaukų spalvą, suderinti ją su plaukų kirpimo stiliumi ir sukurti išskirtinį jūsų įvaizdį.

Plaukų dažymą ir kirpimą pagal 2019 metų tendencijas galite rezervuoti internetu jau dabar.

Primename, kad mūsų salone dirba tik patyrę ir išmanantys savo darbą kirpėjai.

 

 

 

RENATA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: porinės mėnesio dienos
NINA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
LINA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas