Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 21 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika
Vestuvinės šukuosenos 2017 ruduo/2018 žiema

Kiekviena mergina savo vestuvių dieną nori atrodyti ypatingai. Visai nesvarbu ar vilkėsite elegantiška klasikine suknele, ar puošitės romantiškais nėriniais, o gal stebinsite svečius išskirtiniu deriniu su kelnėmis. Bet kokiu atveju tiek makiažas, tiek šukuosena turėtų jūsų įvaizdį papildyti, tapti jo dalimi ir nepriekaištingai jums tarnauti visą šventės laikotarpį. Dėl šios priežasties labai svarbu išsirinkti profesionalų šukuosenų meistrą, kuris žino proginių šukuosenų subtilybes ir gali užtikrinti, kad nereikalingos sruogos nekris jums ant akių bei nekurs netinkamų šešėlių ant jūsų veido nuotraukose. „Deja, ne visi, net ir geriausi kirpėjai, puikiai išmanantys dažymo ir kirpimo subtilybes, geba sukurti ir šventinį nuotakos įvaizdį.“ – sako „Gatineau“ grožio salono kirpėja – stilistė Lina Tamošiūnienė, dar aplinkinių vadinama šventinių šukuosenų guru.

Pasiruoškite iš anksto

Pasirūpinkite bandomąja šukuosena. Taip pamatysite, kaip išsirinktas įvaizdis dera prie jūsų veido bruožų ir kaip su tokia šukuosena jaučiatės. Nepamirškite paminėti stilistui ar dėvėsite nuometą, ar pavyzdžiui tuokiantis žiemą įvaizdį papildysite šiltu šaliu.  Jei įmanoma, atsineškite aksesuarus. Paprašykite, kad jus  nufotografuotų, mūsų salone visada tam yra paruoštas fotoaparatas. Bandomosios vestuvinės šukuosenos nuotraukos padeda derinant visą įvaizdį,  papuošalus ar detales, skirtas plaukams (jei tokių neturite iš anksto). Dar viena svarbi detalė – bandomosios šukuosenos metu reikėtų aptarti ne tik šukuosenos stilių, bet ir plaukų būklę, jei plaukai išsausėję, rekomenduojamos plaukų atstatymo arba gydymo keratinu procedūros, o gal pakaks paryškinti plaukų spalvą ir pakirpti plaukų galiukus, kad jūsų plaukai vėl pradėtų spindėti.  Taip pat stenkitės išlaikyti plaukų ilgį, spalvą ir kirpimo stilių nuo bandomosios šukuosenos iki pat vestuvių. Kuo mažiau eksperimentų tuo saugesnis ir patikimesnis rezultatas.

Jei šukuosenų meistras patikimas ir patyręs, jis tikrai jums pasiūlys keletą galimų šukuosenos variantų, vis dėlto – palengvinsite jam darbą, jei  turėsite keletą jums labai patinkančių nuotakos šukuosenos pavyzdžių, kuriuos ir aptarsite konsultacijos ar bandomosios šukuosenos metu, išsiaiškinsite kuri šukuosena gali būti tinkama pagal jūsų plaukų ilgį, spalvą ir tekstūrą, nes tai, kas atrodo gražu internete ar žurnaluose nebūtinai bus praktiškas ir patogus sprendimas realiai nuotakai. Pavyzdžiui, jei ketinate tuoktis rudenį ar žiemą, o esate susižavėjusi banguojančiais plaukais, derėtų juos bent jau susegti keliais segtukais, nes vėjas, dargana ar sniegas gali pakeisti jūsų įvaizdį akimirksniu. Jei pergyvenate, jog trumpų plaukų savininkėms pasirinkimas mažesnis, galime jus nuraminti – šiais laikais alternatyvų natūraliems plaukams yra tikrai daug, tad prisegtos sruogos ar priauginti plaukai gali paversti jus kerinčia ilgaplauke!

Garbanos ir bangos romantiškam stiliui

Šiais metais ypatingai populiarus plaukų bangavimas ir garbanojimas. Dar geriau, jei garbanos ir bangos atrodo natūraliai, yra šiek tiek netvarkingos, bet jokiais būdais nekrenta ant veido. Tokią šukuoseną galite papildyti žėrinčia sage taip užtikrinant, kad kiekviena sruoga laikysis savo vietoje visos šventės metu. Vestuvinė šukuosena turi derėti prie aprangos, tad šis stilius yra mėgstamas graikiško, romantinio, rustic stiliaus sukneles besirenkančių merginų.

Pynės ir kasos

Plaukai supinti į masyvią, šiek tiek netvarkingą kasą – tai pagrindinė 2017 m. rudens ir 2018 m. žiemos vestuvinių šukuosenų tendencija. Tokią šukuoseną galima puošti sagėmis, perpinti juostomis, karoliais ir kitais aksesuarais. Ypatingai gražu puošti gėlėmis, tačiau tai daugiau tinka vasaros laikotarpiui. Vasariškas gėles šaltuoju metų periodu galima keisti natūralaus šilko gėlėmis ar net temperatūros pokyčiams atspariais sukulentais.

Pynių tipų yra pačių įvairiausių, jų pavyzdžių tikrai rasite internete, be to, jūsų šukuosenos meistrė pasiūlys jūsų plaukams labiausiai tinkantį pynimo būdą. Iš pirmo žvilgsnio tokia paprasta šukuosena kaip kasa gali suteikti nuotakos įvaizdžiui ypatingo išskirtinumo, todėl jau ne vienerius metus kasa išlieka madinga ir labai mėgstama nuotakų. Nors pasižiūrėjus internete atrodo, jog gal net pati galėtumėte tokią šukuoseną pasidaryti – nesusigundykite šia idėja. Vestuvėms ir kitoms svarbioms progoms būtina, jog šukuosena būtų tinkamai suformuota ir tvirtai susegta. Vestuvinės šukuosenos paruošimas darganotiems orams ypač svarbus, tad vadovaukitės šiuo patarimu, jei vestuves suplanavote rudenį ar žiemą. Be to, jei šukuosena padaryta tinkamai merginos neretai džiaugiasi puikiai išsilaikiusia šukuosena net ir antrąją vestuvių dieną.

Klasika nemiršta

Klasikine nuotakos šukuosena yra laikomas kuodukas. Jis gali būti formuojamas nugarinėje dalyje centre arba aukščiau, taip pat šone. Priekį gali puošti kirpčiukai arba kaktą prailginantis šukavimas į viršų. Jau daugiau nei 10 metų Vilniuje dirbanti vestuvinių šukuosenų meistrė  Lina Tamošiūnienė teigia, jog tinkamo kuoduko parinkimas priklauso nuo klientės veido bruožų. Tokio tipo šukuosena tinka kiekvienai, tereikia žinoti kaip jį įkomponuoti, kad plaukų linija išryškintų gražius bruožus ir paslėptų trūkumus, jei tokie yra.

Klasikiniai kuodukai labiausiai tinka  prie elegantiškų suknelių ar kelnių derinių, taip pat yra mėgstami trumpas sukneles besirenkančių jaunųjų, nes sukuria itin rafinuotą ir puošnų įvaizdį. Kaip ir kitoms šukuosenoms, taip ir šiam stiliui labai svarbus meistriškumas – tinkamos fiksacijos lakas, tvirtai laikantys plaukų segtukai ir kiekvienos sruogos „paguldymas“ tinkama kryptimi. Todėl, jei pasirinkote elegantišką kuoduką vestuvėms – pasirinkite ir profesionalų stilistą, kurio rezultatu džiaugsitės ir žiūrėdami nuotraukas ir šokdami iki ryto.

Gėlės, sagės ar nuometas?

Džiaugiamės, jog šiuo metu nuotakos nebijo būti savimi ir plaukų aksesuarus renkasi pagal savo būdo bruožus, pasirinktą vestuvių stilių, o ne pagal diktuojamas madas. Vis dėlto – šiais metais, net ir vestuvių mados žinovai leidžia rinktis. Gėlės neišeina iš mados jau ne vienerius metus. Visgi tuokiantis žiemą gėles reikėtų rinktis itin atsakingai. Pirkdami gėles vestuvėms būtinai pasitarkite tiek su stilistu, tiek su gėlių pardavėjais, nes jie tikrai išmano, kurios gėlės gali atlaikyti šaltį ir nenuvysti šventei įpusėjus.

Jei bijote rizikuoti ir norite patikimesnio varianto – rinkitės vestuvines sages. Sagės gali būti blizgios ir matinės, vis dėlto, jei norite sukurti išskirtinį rafinuotą įvaizdį, rinkitės subtilesnius plaukų aksesuarus. Dažnai merginos susigundo sagėmis, kurių kainos mažesnės, deja jos nepasižymi tokiu žėrėjimu kaip brangesni metalai ir akmenys, tuo pačiu gali ir pakenkti bendram įvaizdžiui.

Nuometas – tai vis rečiau sutinkamas nuotakų aksesuaras. Nors, manome, kad iš mados jis neišeis niekada. Ypatingai romantiško stiliaus mėgėjoms, jis neatsiejama vestuvių įvaizdžio dalis, tad jei nusprendėte, kad jis bus ir jūsų vestuvių detale – perspėkite kirpėją, šukuosenų meistrą. Tokiam įvaizdžiui ypatingai svarbu pritaikyti tinkamą šukuoseną.

Vestuvės jūsų!

Kad ir kokias vestuvinių šukuosenų tendencijas diktuoja mada, nepamirškite būti savimi. Svarbiausia, kad šią ypatingą dieną jaustumėtės graži ir laiminga. Įvaizdžiui sukurti rinkitės tik savo srities profesionalą, kuris užtikrins, jog išsirinkta šukuosena ne tik laikysis visą šventės laiką, bet ir pabrėš jūsų gražiausius bruožus. Neeksperimentuokite su spalvomis ir plaukų ilgiu prieš vestuves, tam dar bus begalė laiko ateityje. Susiraskite tinkamą grožio saloną, susitarkite dėl bandomosios šukuosenos ir sušukavimo vestuvių dieną. Bent jau geri grožio salonai Vilniuje, dažnai šias paslaugas sujungia į vieną vestuvinį paketą. Jei grožio salono paslaugų spektras platesnis, ten pat dar galite pasirūpinti ir makiažu, ir manikiūru bei pedikiūru, tokiu būdų sutaupydamos laiko ir be abejo dalį pinigų, juk kartu perkamoms paslaugoms neretai suteikiamos nuolaidos.

EDITA Manikiūro – pedikiūro meistrė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
NORA Kosmetologė – vizažistė
Darbo laikas: kiekvieną dieną
RENATA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: porinės mėnesio dienos
NINA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
LINA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas