Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 21 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika
Vestuvinis makiažas 2017 ruduo/2018 žiema

Gaivi ryto vėsa, budinantis dušas, puodelis garuojančios kavos ir puikus nusiteikimas – tokia turėtų būti kiekvienos nuotakos dienos pradžia. Tam, kad ramybė ir pasitikėjimas užplūstų nuo ryto, labiausiai padės žinojimas, jog kad ir kaip viskas susiklostys, šiandien ištarsite lemtingąjį TAIP, o kad tokią gražią, emocingą dieną nuotaikos nesugadintų nuo džiaugsmo ašarų nuvarvėjęs tušas, o ant skruostų neliktų tetų, draugių ir mamų bučiniai – jau šiandien pradėkite ruoštis profesionaliam nuotakos makiažui. Nuo ko pradėti? Štai keli patarimai:

Koks nuotakos makiažas man tinka?

Jaunajai labiausiai tinka toks makiažas, kuris atskleidžia gražiausius veido bruožus bei dera tiek prie vestuvių tematikos, tiek prie pačios nuotakos charakterio. Tam, kad ši harmonija būtų sukurta, geriausia kreiptis į šios srities profesionalą ir patikėti savo veido odą eksperto rankoms. Žmogus, kuris šioje srityje specializuojasi, tikrai žinos, kokias spalvas parinkti, kad jos derėtų tiek prie veido kontūro, tiek prie akių ir plaukų spalvos. Tam, kad suprastumėte ar išsirinkote sau tinkamą vizažistą – pirmiausia peržiūrėkite jo darbų galeriją. Stebėkite, koks braižas jam būdingas. Jei dominuoja ryškios spalvos ir drąsūs sprendimai, o Jūs norėsite vos pastebimo makiažo, gali būti jog bendrą kalbą surasti bus sudėtinga. Tokiu atveju ieškokite tokio vizažisto, kurio darbų albumai spinduliuoja natūralumu ir Jums tikrai patinka, nors dažniausiai išties profesionalus vizažistas gali sukurti tiek ryškų, tiek subtilų makiažą.

Kad dar geriau suprastumėte, kas Jums tinka ir patinka, pasinaudokite bandomojo vestuvinio makiažo paslauga. Susipažinsite ir gyvai pabendrausite su vizažiste, aptarsite makiažo stilių ir išbandysite makiažą  bei suprasite, kas Jums teikia džiaugsmą. Bandomasis makiažas turi ir dar vieną privalumą – vestuvių dieną, Jūs galėsite jaustis dar ramesnė, nes žinosite, ko galite tikėtis!

Kokį makiažą mėgsta lietuvaitės ?

Vilniuje, grožio salone „Gatineau“ jau 14 metų dirbanti vizažistė - kosmetologė Nora Kiela teigia, kad „lietuvaitės dažniausiai renkasi subtilius, kuklesnius įvaizdžius vestuvėms. Vestuvinis makiažas tai taip pat atspindi. Vis dėlto, po truputį lietuvaitės įsileidžia romantiškus prancūziškus ar itališkus įvaizdžius, kur dominuoja ryškios burgundiškos lūpos ar seksualus dūminis makiažas, derantis su nėriniais išpuošta suknele“. Kiekviena nuotaka yra nuostabi ir savita, o profesionalas, kuris išmano savo darbą, visus jaunosios privalumus padarys matomus ir kitiems. Viena grožio salono klientė yra pasakiusi, kad niekada negalvoja, ką ryte apsirengti, kol nepasidažo ir nesusišukuoja, nes „kai susišukuoji ir pasidažai visi drabužiai ima tikti ir nebelieka klausimo ką apsirengti?”. Tad ir Jums linkime vestuvių dieną pradėti nuo vizito pas patikimą vizažistą ir šukuosenų meistrą, o tada visą dieną artimuosius ir svečius kerėti pasitikėjimu ir šypsena padabintu žavesiu!

Kada pradėti ruoštis?

Sako, jog pas kai kuriuos vizažistus galima rasti laisvą laiką ir likus mėnesiui iki vestuvių, bet mes to nerekomenduojame. Pirmiausia, kuo ankščiau užsiregistruosite, tuo daugiau bus šansų išsirinkti Jums tinkamiausią laiką ir vietą, kad po vizito pas vizažistą netektų per 5 min. atsidurti kitame miesto gale ar vėluoti pas šukuosenų meistrą. Kita svarbi priežastis – odos paruošimas. Susitikus su vizažistu iki vestuvių likus bent 2 – 3 mėn. Gausite patarimų, kaip paruošti odą, kad makiažas atrodytų tobulai. Vienoms reikės nuolat drėkinti odą kremais, kitoms galbūt bus reikalingas odos valymas ar specialios kaukės. Artėjat šaltąjam metų sezonui tinkamai rūpintis savo oda ypač svarbu, nes žvarbus vėjas ir drėgmė gali pakeisti odos struktūrą, ji gali imti šerpetoti ar rausti. Jokiais būdais nepulkite mėginti jokių naujų procedūrų likus mažiau nei mėnesiui iki didžiosios šventės. Eksperimentus gali būti sunku paslėpti net ir geriausiam makiažo meistrui, o ir pačiai pasitikėjimo savimi nepridės netikėti odos trūkumai.

Kas madinga šiais metais?

Vestuvinio makiažo tendencijos kiekvienais metais keičiasi, bet kartu išlieka tokios pat jau šimtmečius. Nekintanti taisyklė – nuotaka turi atrodyti gaivi ir, svarbiausia, laiminga! Makiažas neturėtų užgožti bendro įvaizdžio, o tik paryškinti gražiausius nuotakos bruožus ir paslėpti trūkumus. Vertėtų nepamiršti, jog kartais besivaikant madų, galima sujaukti visą bendrą įvaizdį, tad tam, kad to išvengtumėte, visada atsigręžkite į save – įvertinkite, kas Jums patinka ir tinka, būkite savimi ir pasitikėkite vizažiste, kurią geriausiai rinktis pagal rekomendacijas ir jos darbus. Tendencijas taip pat galite rasti internete – vestuvinio makiažo nuotraukų netrūksta tokiuose socialiniuose tinkluose kaip Instagram ir Pinterest.

Jei reikėtų išskirti tik vieną populiariausią nuotakos makiažo tendenciją 2017 m.rudenį – 2018 m. žiemą, natūralumas nugalėtų. Šiais metais natūralumas atsispindi ir šukuosenose ir įvaizdžiuose, ir net nuotraukose, kur dominuoja nesuvaidintos, gyvenimiškos situacijos ir netyčia pagauti kadrai. Taigi ir veide ši tendencija turėtų tiesiog spindėti. Kaip tai išgauti? Vestuvėms rinkitės natūralius žemiškus tonus – rusvą, gelsvą, švelniai rožinę ar persikinę, ir venkite ryškių, „sintetinių“ spalvų, tokių kaip purpurinė ar alyvinė.

Jei visgi norisi ryškumo – vietoj raudono lūpdažio, rinkitės burgundiško vyno atspalvį, kuris itin gerai žiūrisi žiemos fone arba stipriau paryškinkite akis, o lūpas vos vos patepkite blizgesiu. Visi madų žinovai sutartinai teigia, jog iš mados išeina ir griežtas veido kontūravimas, nors profesionalūs visažistai niekada šios tendencijos ir negarbino. Kontūravimas yra sukurtas tam, kad kiekvieną veidą priartintų prie tobulos formos – apvalaus veido, tad automatiškai daro visas merginas panašiomis. Tuo tarpu savo srities žinovai ir moteriško grožio šalininkai visada skatino turėti ką nors savito ir išskirtinio. Tad dar kartą rekomenduosime apsilankyti pas profesionalų vizažistą ir pritaikyti Jums labiausiai tinkantį makiažą, ne pagal vestuvinio makiažo tendencijas, bet jūsų unikalų grožį.

Klaidos, kurių verčiau nedaryti

Jei norite tobulo įvaizdžio tiek gyvai, tiek nuotraukose – siūlome Jums atkreipti dėmesį į kelias, dažniausiai nuotakų makiažuose pasikartojančias klaidas

 Per daug rožinės. Nors rožinė spalva yra madinga ir atrodo natūraliai bei subtiliai, visgi nuotraukose rožiniai šešėliai kuria visai kitokį įvaizdį – nuotaka gali atrodyti lyg neišsimiegojusi ar apsiverkusi. O juk to nenori nei viena.

  Blizgi bazė. Venkite blizgios makiažo bazės ir blizgių šešėlių, nes fotografuojant su blykste, žėrinčios dalelės atsispindi ir labiau išryškėja. Oda tose vietose atrodo riebesnė, o šviesa ir šešėliai krenta ne taip kaip norėtųsi.

 Susikaupę skysčiai. Prieš miegą bent 2 – 3 val. nevartokite skysčių, taip pat venkite ir sultingų vaisių. Dažna nuotaka atsikelia ryte su pabrinkusiais paakiais, kuriuos užmaskuoti yra ganėtinai sudėtinga. Taip atsitinka dėl per didelio susikaupusių skysčių kiekio, kuris pasišalina per kelias valandas, bet nuotaiką ryte tikrai gali sugadinti.

Turėkite kosmetinę. Nuotaka (arba geriausia jos draugė) visada privalo su savimi turėti kelias būtiniausias priemones kosmetinėje: servetėles, birią pudrą, vazeliną. Pasirūpinkite, kad netoliese visada turėtumėte servetėlių. Jei vis gi nubėgo tušas, švelniai servetėle patapšnokite toje vietoje, po to padenkite tą vietą biria pudra, kad suvienodintumėte atspalvius. Biri pudra pagelbės ir tuo atveju, jei nuo šalčio oda parausta (apie polinkį rausti kintant temperatūroms, būtinai perspėkite vizažistą) Turėkite omenyje, kad jei vizažistė jūsų įvaizdžiui sukurti naudojo ilgalaikį lupdažį, jis gali sausinti lūpas. Jums visada padės lūpų blizgesys, kuris ne tik jas sudrėkins, bet ir atgaivins lūpdažio spalvą.

Taupymas. Kai kurios nuotakos nori sutaupyti ir pasirenka makiažą darytis pačios. Vis dėlto, tam, kad makiažas būtų stabilus ir laikytųsi visą dieną  bus reikalingos specialios priemonės – raudonį maskuojančios ar odą lyginančios bazės, kokybiška pudra ir šešėliai, o kur dar ilgai išliekantys lūpų dažai ir fiksatoriai. Net neabejojame, kad kai kurios nuotakos šias priemones savo kosmetinėje jau turi, tačiau teisingas visų šių priemonių panaudojimas yra didelis menas, todėl, jei nesate jo įvaldžiusi, verčiau rinkitės vizitą pas profesionalą – bendra vestuvinio makiažo kaina tikrai bus mažesnė, o nuotaika išliks puiki visos šventės metu.

 

NORA Kosmetologė – vizažistė
Darbo laikas: kiekvieną dieną
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas