Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 24 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Vestuvinių šukuosenų ir makiažo tendencijos 2019

Mielos nuotakos, pristatome naujausias 2019 metų vestuvinių šukuosenų ir makiažo tendencijas.

Tendencija: Nerūpestinga elegancija.

2019 metais bus itin madingos elegantiškai nerūpestingos, šiek tiek „netvarkingos" šukuosenos, tarsi nuotaka būtų susišukavusi pati. Tokių šukuosenų pagrindas – garbanos, kurias galima susegti, sukelti į viršų, suformuoti lengvą kuodelį, pašiaušti, išpurenti, papuošti įvairiais papuošalais. Kuriant lengvą, romantišką nuotakos įvaizdį, šukuoseną galima pagyvinti minimaliu lankeliu ar nuometu, o jei siekiame modernios nuotakos įvaizdžio, tokios šukuosenos „nerūpestingumą” galime dar labiau sustiprinti ryškiu makiažu ar elegantiška suknele.

Šukuosenos – Lina Tamošiūnienė, makiažas – Nora Kiela 

Tendencija: Garbanos ir bangos.

Šis plaukų sušukavimo būdas, kaip ir romantiškos nuotakos įvaizdis, niekada neišeina iš mados. Garbanos tinka tiek romantiškam, tiek prabangiam nuotakos įvaizdžiui kurti. Aišku, tokiai iš pirmo žvilgsnio „paprastai” šukuosenai reikia ilgų plaukų, o ką daryti trumpų plaukų plaukų savininkėms? Tai nėra problema, plaukus galima lengvai pailginti pridėtiniais ar priaugintais plaukais, tokios šukuosenos atrodo įspūdingai, nes plaukai įgauna ne tik ilgį, bet ir apimtį.

Šiais metais nėra vieno madingo garbanų tipo: jos gali būti tiek stambios, stipriai išreikštos, tiek lengvai pabanguotuos, atrodančios natūraliai. Tokią šukuoseną galima papuošti gėlėmis,  sagėmis, lankeliu, juostelėmis  ar tiesiog likti su laisvai krentančiais palaidais plaukais. Taip pat nereikėtų užmiršti, kad esant drėgnam orui, palaidų plaukų šukuosenos nerekomenduojamos, todėl jei vestuves planuojate vėlyvą rudenį ar žiemą siūlytume rinktis kitokio stiliaus šukuoseną.

Tendencija:  Kasos ir pynės, aukštai ar žemai surišta uodega ( ponytail )

Plaukai surišti į masyvią uodegą ar supinti į šiek tiek netvarkingą kasą atrodo lengvai ir natūraliai, be to, puikiai kontrastuoja su prabangiomis vestuvinėmis suknelėmis.

Tendencija:  2019-ųjų nuotakos makiažo pagrindiniai akcentai: gundantis akių žvilgsnis, skaistus veidas, ryškios lūpos su šiek tiek „netvarkinga” šukuosena.

Makiaže dominuoja natūralios spalvos ir atspalviai – rusvi, rudi, pilki tonai. Lūpos gali būti švelniai rausvos arba uogų raudonio. Norint dar labiau išryškinti nuotakos žvilgsnį, naudojama daug pridėtinių blakstienų.

Mūsų stilistai pataria:

Kad ir kokias vestuvinių šukuosenų ir makiažo tendencijas diktuoja mada, nepamirškite būti savimi. Svarbiausia, kad šią ypatingą dieną jaustumėtės graži ir laiminga. Įvaizdžiui sukurti rinkitės tik savo srities profesionalą, kuris užtikrins, jog išsirinkta šukuosena  ir vestuvinis makiažas ne tik laikysis visą šventės laiką, bet ir pabrėš jūsų gražiausius bruožus.

Ačiū mūsų puikiems modeliams – Iglei, Ievai, Karolinai, Laurai ir Boutique Nr. 1 už nuostabias sukneles.

EDITA Manikiūro – pedikiūro meistrė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
NORA Kosmetologė – vizažistė
Darbo laikas: kiekvieną dieną
RENATA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: porinės mėnesio dienos
NINA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
LINA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas