Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 23 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Vizažistės Noros Kiela patarimai

Jau daugiau nei 10 metų darau makiažą, esu išbandžiusi daugelį įvairiausių dekoratyvių kosmetikų. Šiuo metu dirbu su „Micabella“ mineraline kosmetika, kuri, mano manymu,  idealiai prisitaiko prie odos ir puikiai tinka tiek dieniniam, tiek proginiam makiažui, ypač nuotakos makiažui. Viena iš pagrindinių mineralinės kosmetikos privalumų yra tai, kad ji neužkemša porų ir net linkusi riebaluotis oda  išlieka matinė visą dieną. Mineralinė pudra „Micabella“ atlieka tiek makiažo pagrindo, tiek maskuojamosios priemonės ar net kompaktinės pudros funkcijas. Ją galima maišyti su įprastai naudojamu veido kremu, taip gaunamas skystas makiažo pagrindas, kurio spalvos intensyvumą galima idealiai atitaikyti pagal odos tipą, todėl veidas neatrodo apkrautas ar nenatūralus. Kitas svarbus momentas yra tai, kad produktuose nėra  konservantų, cheminių dažų, talko, ar kitų papildų, todėl tinka net labai jautriai, alergiškai arba nuo streso sudirgusiai odai.

Nereikėtų painioti mineralinės ir mineralizuotos kosmetikos – tai dvi visiškai skirtingos kategorijos, mineralizuotoje kosmetikoje yra tik nedidelė dalelė mineralinių medžiagų, todėl tokios priemonės ne visada hipoalergiškos ir ne visada gerina odos būklę.

Šioms merginoms makiažui naudojau „Micabella" kosmetiką.

Daugiau mano darbų rasite www.groziopaslaugos.lt fotogalerijoje

Ką reikia žinoti jei esate nuotaka!

Idant vestuvių dieną jaustumėtės rami, visada rekomenduoju bandomąjį makiažą. Bandomojo makiažo metu aptarsime Jūsų pageidavimus, parinksime būtent Jums tinkantį makiažo stilių, atsižvelgiant  į veido bruožus, plaukų spalvą, šukuoseną, suknelės stilių ir papuošalus.

Bandomojo makiažo metu yra aptariama ir odos būklė bei antakių forma. Labai svarbu sutvarkyti antakius, suteikti jiems gražią formą ir paryškinti. Priklausomai nuo odos būklės rekomenduoju pora savaičių prieš vestuves atlikti veido valymo, o likus porai dienų iki vestuvių drėkinimo ar stangrinimo procedūrą. Kadangi esu ne tik vizažistė, bet ir profesionali kosmetologė, visada patariu nuotakoms ir jų mamoms nors kiek nors pasirūpinti savo oda, nes dažniausiai būtent jos patiria didžiausią "priešvestuvinį" stresą, dėl ko pirmiausiai nukenčia oda – išsausėja, tampa šiurkšti. Po šių procedūrų oda bus ženkliai lygesnė, skaistesnė, o makiažas vestuvių dieną  atrodys ypatingai gaiviai.

Kiekvienais metais iškyla klausimas – koks makiažas madingas šiemet?

„Iš savo patirties galiu pasakyti, kad subtilus, klasikinis nuotakos makiažas, kuriame vyrauja natūralūs rusvi, rudi, auksiniai, pilki atspalviai, greičiausiai liks madingas visada. Išryškintos akys ir švelnios, rausvos lūpos itin tinka šiai progai, nes suteikia veidui skaistumo, jaunina, optiškai didina lūpas. Makiažo efektą  galima dar labiau sustiprinti priauginus ilgalaikes natūralias blakstienas. Vestuvių dieną toks makiažas atrodo įspūdingai, o ir povestuvinėje kelionėje labai patogu, nereikia dažyti blakstienų, ryškinti akių.

Nors paskutiniu metu vis labiau ryškėja tendencija ryškesnio nuotakos makiažo ir merginos nebevengia ryškesnių spalvų lūpdažio. Bet kuriuo atveju, kiekvienas makiažas parenkamas individualiai, atsižvelgiant į  veido bruožų ypatumus, plaukų spalvą, šukuoseną, rūbų stilių ir net šventės vietą.

Kurdama nuotakos makiažą, visada siekiu išryškinti veido individualumą ir atskleisti gražiausius jo bruožus. Makiažas yra tobulas, kai nesimato panaudotų gudrybių, sukuriamas odos švytėjimas ir pabrėžiamas natūralus grožis."

 

NORA Kosmetologė – vizažistė
Darbo laikas: kiekvieną dieną
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas