Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 21 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika
SPA manikiūras ir pedikiūras

SPA manikiūras – tai ypatinga rankų odos ir nagų priežiūros procedūra,  kurios metu atliekamas  manikiūras, rankų masažas, o rankos lepinamos nuostabiomis kaukėmis ir kremais. Spa manikiūras gali būti papildomas parafino vonele. Šiltas parafinas rankų odai suteikia išskirtinio švelnumo ir minkštumo,  atpalaiduoja nuo streso, nuovargio, per dieną susikaupusios įtampos, pagerina  kraujo apytaką.

SPA pedikiūras – tai ypatinga kojų odos ir nagų priežiūros procedūra,  kurios metu atliekamas  pedikiūras, pėdų masažas, stimuliuojami pėdose esantys taškai, o pėdos lepinamos nuostabiomis kaukėmis ir kremais. Spa pedikiūras gali būti papildomas parafino vonele. Šiltas parafinas pėdų odai suteikia išskirtinio švelnumo ir minkštumo. SPA pedikiūras  atpalaiduoja kūną nuo streso, nuovargio, per dieną susikaupusios įtampos, pagerina  kraujo apytaką.

Procedūros metu pėdos nušveičiamos specialiais šveitikliais, tepamos įvairiais atpalaiduojančiais ir raminančiais kremais, lepinamos kaukėmis, įtrinamos specialiais aromatiniais aliejais. Parafino terapija skatiną ląstelių regeneraciją ir maitina odą.

Procedūros metu uždegamos aromatinės žvakės, groja rami muzika, vaišiname detoksikuojančia žolelių arbata.  Procedūros trukmė 2 val.

SPA manikiūra ir pedikiūrą itin mėgsta vyrai arba labai užsiėmusios, daug dirbančios moterys, nes ši procedūra veikia labai atpalaiduojančiai.

SPA manikiūras – 24 €

SPA pedikiūras – 44 €

Parafino terapija – 12 €

Užtikrinant Jūsų saugumą ir sveikatą,  visi daugkartinio naudojimo įrankiai yra strerilizuojami  ir pakuojami į vienkartinius sterilius įpakavimus, kurie atitinka visus higienos reikalavimus bei normas.

PEDIKIŪRO / NAGŲ LAKAVIMO KAINOS >>>

 

MANIKIŪRO / NAGŲ LAKAVIMO KAINOS >>>

 
EDITA Manikiūro – pedikiūro meistrė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
AUSTĖJA Manikiūro – pedikiūro meistrė
Darbo laikas: porinės mėnesio dienos
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas