Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 24 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Geriausias nuotakos įvaizdis Lietuvoje

Visoje Europoje vykstantys vestuvių profesionalų apdovanojimai pagaliau atkeliavo ir į Lietuvą. Šiais metais pirmą kartą Lietuvoje buvo išrinkti patys geriausi specialistai, gebantys vestuvių dieną padaryti tobula. Lithuanian Wedding Awards 2015 buvo sėkmingas „GATINEAU“ grožio salono specialistėms – plaukų stilistei Linai Tamošiūnienei ir visažistei Norai Kiela – vestuvinė šukuosena ir makiažas, sukurti dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės vestuvinių suknelių kolekcijai gavo aukščiausią  įvertinimą –  Lithuanian Wedding Awards 2015  prizą  už geriausią nuotaikos įvaizdį.

Kiekvienais metais artėjant vestuvių sezonui iškyla tie patys klausimai – o kas madinga šiemet?

„Gatineau“ grožio salono specialisčių, kurios jau daug metų puošia nuotakas, nuomone, svarbiausias šukuosenos ir makiažo pasirinkimo kriterijus turėtų būti ne tiek mados vėjai, kiek asmens individualūs bruožai, veido forma, kūno sudėjimas, charakteris, suknelės stilius, pobūvio vieta ir net metų laikas.

Kaip pagrindinę šių metų tendenciją galima įvardinti individualizmo paieškas, būsimos nuotakos nori atrodyti ne tik madingai, bet ir unikaliai, todėl labai kruopščiai atsirenka kirpėjus, visažistus ir rūbų dizainerius, kurie galėtų sukurti išskirtinį ir labai asmenišką stilių.

Šiemet labai madingas taip vadinamas „updo “  šukuosenų stilius –  tai lengvai sugarbanoti ir susegti plaukai viršugalvyje ar kaklo srityje, tokia lengvai netvarkinga šukuosena. Tokios šukuosenos tobulai tinka užmiesčio stiliaus vestuvėms gamtoje. Tačiau jei vestuvės vyksta daugiau klasikinėje aplinkoje, geriau formuoti tvarkingesnes, „stabilesnes” šukuosenas, kurios puikiai išsilaikys visą šventės dieną ir nesukels rūpesčių fotografuojantis.  Šukuosenos gali būti puošiamos tiek nuometais, tiek gėlėmis. Kaip visada išlieka madinga klasika – romantiškas ir elegantiškas nuotakos įvaizdis.

Dar viena aktuali vasaros tema – išleistuvės, kokios čia  mados tendencijos ?

Kokią šukuoseną  rinktis išleistuvėms pataria Grožio salono „Gatineau“ šukuosenų meistrė Lina Tamošiūnienė

  – Šią dieną taip pat patarčiau kiek galima  pamiršti vyraujančias tendencijas, o stengtis susikurti individualų ir sau pačiai patinkantį įvaizdį, nes tik būdama individuali, atrodysite stilingai.  Taip pat patarčiau rinktis jaunatviškas, lengvas šukuosenas, tai gali būti tiesiog  palaidi ištiesinti plaukai, romantiškos bangos ar valiūkiškos garbanos. Perrišus tokius plaukus juostele, gausite taip madingą šiemet hipišką įvaizdį.  Ilgus plaukus galima permesti į vieną pusę, susegti ar šukuoseną paįvairinti pynimais.  Tiks įvairios variacijos gatvės mados, pankroko tema, išlieka madingas hipsterių įvaizdis.

Plaukų aksesuarai gali būti derinami  prie šukuosenos arba parenkami kontrastingai, tačiau turi derėti prie bendro aprangos stiliaus – tai gali būti plunksnos, hipiškos juostelės, gėlės, segės ir patys įvairiausi galvo papuošalai.

Koks makiažas tinka išleistuvių vakarėliui pataria  „Gatineau“ grožio salono vizažistė Nora Kiela.

Viena iš tendencijų – natūralumas, madinga atrodyti taip, lyg būtum gerai išsimiegojusi – skaisti, švytinti oda, subtiliai paryškintos akys. Makiažo pagrindas turi idealiai atitikti veido  ir kaklo odos spalvą ir suteikti veidui sveiką išvaizdą. Tokiam efektui pasiekti rekomenduočiau naudoti mineralinę pudrą , kurią galima maišyti su įprastai naudojamu veido kremu, taip gaunamas skystas makiažo pagrindas, kurio spalvos intensyvumą sukuriate pati. Toks makiažo pagrindas neužkemša porų ir neapsunkina veido.

Šio sezono makiažo topas  yra visų atspalvių raudonos spalvos lūpos – nuo ryškaus kraujo raudonio iki burgundiško vyno spalvos. Tokiomis ryškiomis lūpomis galima „pasipuošti” ne tik vakarėlio, bet ir dienos metu.

Akių kontūras gali būti prailginamas pieštuku, taip pat išlieka madingas ir padūmavusių akių makiažas, tačiau nereikia persistengti, kad žvilgsnis netaptų pernelyg sunkus. Ypač populiarūs visi aukso ir bronzos atspalviai.

Na ir aišku, svarbiausias makiažo akcentas – švari, prižiūrėta oda, tad gerokai prieš išleistuvių vakarėlį, rekomenduočiau pasirūpinti būtent ja, nes kokio stiliaus makiažą bepasirinktumėte, jis tobulai atrodys, tik jei jūsų oda bus švari ir sveika.

 

 

 

NORA Kosmetologė – vizažistė
Darbo laikas: kiekvieną dieną
LINA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas