Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 24 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Vakuuminis viso kūno masažas

Greičiausias ir efektyviausias būdas sumažinti kūno apimtis, gydyti giluminius randus, gera prevencija celiulito atsiradimui, stabdyti senėjimo procesus.

Vakuuminis viso kūno masažas efektyviausias būdas  Anticeliulitinis, limfodrenažinis viso kūno masažas atlikemas su prancūzišku ''STARVAC'' aparatu. Šis masažinis aparatas pasižymi didžiausiu pajėgumu palyginus su LPG ar kitokiais masažais. Patentuoto keturių ritinėlių antgalio du vidiniai ritinėliai atlieka cirkuliarinį masažą, panašų, kaip atliekant masažo rankomis judesį ir pirštais sukant bei stumiant odos klostę. Masažas dvigubo siurbimo taurėmis gydo celiulitą, hipertrofuotus randus, naudojamas limfos drenažui ir raumenų stimuliacijai. Svarbiausias šio aparato privalumas, jog kosmetologas gali sudaryti kiekvienam klientui individualų programų kursą, kuris leis džiaugtis rezultatais greičiau ir ilgiau.

Vakuuminio masažo metu yra veikiama kraujotaka ir limfos apytaka, aktyvina medžiagų apykaitą bei tuo pačiu skątina kolageno gamybą. Šis masažo būdas turi raminamąjį poveikį, kadangi veikia centrinę nervų sistemą ir kas svarbiausia - stiprina imunintetą! 

Ši procedūra yra visiškai neskausminga, bet kad rezultatas būtų geresnis negu tikimasi, prieš ir po masažo rekomenduojame gerti daug skysčių, apie 1,5 - 2 litrus negazuoto mineralinio vandens per dieną. Šis aspektas yra ypatingai svarbus, kadangi vanduo padeda išvalyti iš organizmo šlakus bei toksinus. Kad laikotarpis po masažo būtų lengvesnis, bent jau dieną po masažo rekomenduojame vengti karščio - stengtis maudytis po nekarštu vandeniu, nesideginti saulėje, neiti į pirtis ir saunas. Venkite ypač rūgštaus maisto.

NORA Kosmetologė – vizažistė
Darbo laikas: kiekvieną dieną
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas