Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 25 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Veido priežiūros kosmetika

„GATINEAU“  veido priežiūros produktai:

„GATINEAU“ tapo pirmąja kosmetine kompanija, sukūrusia lazerio terapiją buteliuke. Formulėje esančios ypatingos dalelės – fotosensoriai gaudo, transformuoja, paskirsto šviesos spindulius ir juos panaudoja odos funkcijų aktyvinimui bei lygina odos paviršių. Bendradarbiaujant su plastikos chirurgais buvo sukurta „MELATOGENINE“ jaunatviško švytėjimo programa veidui. Tai „High – tech“ produktas, stabdantis senėjimo procesus. Kasmetiniame prancūzų profesionalaus kosmetikos žurnalo „Cosmetique magazine“rengiamame konkurse šis produktaslaimėjo tris „Oskarus“ kaip vienas geriausių kosmetikos produktų. „GATINEAU“ akių kontūro kremas su „BOTUFIKSU“ taip pat gavo „Oskaro“ apdovanojimą už geriausią akių priežiūros produktą! Šiuo metu „GATINEAU“ siūlo daugiau nei 80 produktų, sudarančių atskiras odos priežiūros linijas, galinčių patenkinti net patį išrankiausią klientą.

„OXYNERGY“ veido priežiūros produktai :

„OXYNERGY“ – tai profesionali deguonies kosmetika veido ir kūno priežiūrai pagal prancūzų laboratorijų patentuotas formules. Kiekvienas šios kosmetikos produktas yra praturtintas deguonimi, kuris yra gyvybiškai svarbus mūsų organizmui. Aprūpinta deguonimi oda tampa skaisti ir natūraliai graži. Taip pat kiekvieno produkto sudėtyje yra organinio silicio, kuris svarbus jungiamųjų audinių komponentas, nuo jo priklauso ilgųjų skaidulų jungiamajame audinyje tvirtumas ir elastingumas .Deguonies terapija tinka tiek jaunai, tiek brandžiai vyrų ir moterų odai.

„AURIGA“ – medicininė odos priežiūra:

„Auriga International" kompanijos sukurti unikalūs produktai, kurių pagrindas yra vitaminas C, vitamino K oksidas, bei į giluminį odos sluoksnį prasiskverbiančios medžiagos – nanosomos, jau daugiau nei 10 metų sėkmingai naudojami sprendžiant dermatologines problemas, plastinėje chirurgijoje ir kosmetinėje medicinoje.
„Auriga International" produktai rekomenduojami: odos pigmentinių dėmių gydymui, patamsėjusiai paakių sričiai šviesinti, nuo raukšlių, senėjimo ar strijų, odos priežiūrai po chirurginių operacijų. Auriga produktai gaminami iš kruopščiai atrinktų veikliųjų medžiagų, kurių veiksmingumas patikrintas dermatologų ir patvirtintas kompanijos medicininio komiteto.

 

NORA Kosmetologė – vizažistė
Darbo laikas: kiekvieną dieną
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas