Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 24 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Vestuvinių šukuosenų ir makiažo tendencijos 2021m.

Vestuvės kone svarbiausia gyvenimo šventė, tą dieną kiekviena būsima nuotaka svajoja atrodyti tobulai.Kiekvienais metais keičiasi vestuvinio įvaizdžio mados, atsiranda naujos tendencijos, kažkas išeina iš mados, o kai kurios įvaizdžio detalės grįžta su trenksmu. Šiais metais vestuvinio įvaizdžio madas pakoregavo ir Covid-19, po ilgo karantino, nuotolinio darbo ir tiesiog buvimo namuose, būsimos nuotakos taip pasiilgo malonių moteriškų gražinimosi ritualų, kad savo įvaizdžiui vestuvių dieną kelia dar didesnius reikalavimus ir lūkesčius.Pasiruošimas vestuvėms ir tobulo įvaizdžio paieškos neatimtų pernelyg daug laiko, geriausia kreiptis į grožio specialistus, o pačioms ramiai pasimėgauti nuostabia vestuvių laukimo akimirka.

 

 Gatineau grožio salono kirpėjai – stilistai Lina Tamošiūnienė ir Renata Šafranovičienė, Linas Rolskis bei makiažo meistrė Nora Kiela pataria į ką vertėtų atkreipti dėmesį, o ko, galbūt, reikėtų vengti ateinantį vestuvių sezoną.

Šių metų vestuvių sezoną dedikuojame natūraliam, subtiliam ir elegantiškam nuotakos įvaizdžiui. Siūlome neslėpti savo natūralaus grožio ir pabrėžti tai ką turite geriausio! Kirpėjas – stilistas  Linas Rolskis sako, kad jei turite ilgus ir gražius plaukus, nebūtina jų užgožti sudėtingomis šukuosenomis, masyviais aksesuarais, ženkliai geriau skirti laiko plaukų puoselėjimui, kaip kad Olaplex procedūra arba plaukų gydymas keratinu. Gydant plaukai žvilgės ir atrodys sveikai, tada galėsite “pasileisti kasas” ir leisti plaukams būti jūsų vizitine kortele. Pagyvinti tokį natūralų įvaizdį gali švelnus, natūralus makiažas, kurį galima sustiprinti formuojant antakius, sukuriant ‘’netvarkingų’’ antakių iliuziją, kuri beje yra vienas iš geidžiamiausių makiažo akcentų 2021 metais.

rsz_koliazas_555

 Romantiškas nuotakos įvaizdis išlieka madingas ir šiais metais. Prigesintos žemės spalvos, išryškinti veido bruožai, švelnaus pastelinio atspalvio lūpos bei švytinti oda suteikia įvaizdžiui jaunatviško žaismingumo. Šį nuotakos įvaizdį papildo kuodas, kuris su metais tampa vis universalesnė šukuosena, kuri gali būti pritaikoma įvairiomis progomis. ‘’Nerūpestinga’’ šukuosena, bet tuo pačiu ir elegantiškai atrodanti, tiks bet kokiu oru, kadangi nebijo nei darganos, nei lietaus.

rsz_koliazas_333

 Šalia romantiško, natūralaus įvaizdžio išlieka madingas ir prabangus nuotakos įvaizdis.  Visažistės Noros Kielos, kuri jau daug metų kuria makiažus nuotakoms, nuomone,  “glamūras”, dūminis akių makiažas, turtingos, bei ryškios spalvos lūpos ir prabanga žaižaruojantys aksesuarai niekada neišeis iš mados, nes tai įvaizdis, kuriantis tobulo grožio iliuziją.  Būtent šiam nuotakos įvaizdžiui kurti puikiai tinka šukuosena, liaudiškai vadinama ‘’uodega’’, kurios variacijų gali būti begalė, nuo banguotos, iki lygios kaip šilkas. Norint jog šukuosena atrodytų įspūdingiau, priauginamų plaukų pagalba galima suteikti jai apimties. Sruogos tvirtinamos juostelėmis be karščio ir cheminio poveikio. Sruogos plonos, minkštos ir nematomos, nejaučiamos, net liečiant plaukus. Jos tvirtinamos pagal natūralų plaukų kritimą, jos netempia, nesukelia diskomforto. Tai yra gan greitas ir  populiarus būdas, trumpaplaukėms pakeisti įvaizdį ir tapti šventės karalienėmis.

rsz_koliazas_22222  

Tęsiant temą apie trumpaplaukes, šiais metais itin populiaru ‘’Holivudo” garbanos.Trumpų plaukų savininkėms tai nuostabus variantas, kadangi tokia šukuosena suteiks plaukams daugiau apimties, bei kuriamas nuotakos įvaizdis taps elegantiškesnis. Renkantis būtent tokias palaidų plaukų šukuosenas, reiktų atkreipti dėmesį į pranašaujamą orą vestuvių dieną, kadangi gavę drėgmės plaukai linkę pūstis. Prie “Holivudo” garbanų puikiausiai tinka ir klasikinis, ‘’retro’’ makiažas - ryškiai raudonos matinės lūpos bei juodas akių kontūras. Tai amžina klasika, išlikusi dar nuo ikoniškosios Marilyn Monroe laikų.

rsz_koliazas_666

 Merginoms ir moterims, ieškančioms savitumo ir nebijančioms iššūkių, siūlome išbandyti nestandartinius, įdomesnius variantus,  sakykime, sukelti priekyje plaukai ar klasikinė uodega su pynės motyvais viršugalvyje. Tokios šukuosenos puikiai derės prie suknelės, kuri turi gilią dekoltė, nes išryškins kaklo liniją. Kirpėja stilistė Lina Tamošiūnienė užėmusi daug prizinių vietų konkursuose, pataria nebijoti eksperimentuoti ir pasirinkus gerą plaukų ir makiažo specialistą užsirašyti pas jį iš anksto, kad turėtumėte laiko aptarti visus savo pageidavimus, nudažyti, nukirpti plaukus, jei bus toks poreikis, bei  išbandyti  skirtingas vestuvinės šukuosenos ir makiažo variacijas.

rsz_koliazas_444

Grožio Salonas Gatineau startuoja pasiruošęs įdomiausiam metų sezonui ir skelbiame, kad registracija vestuvių dienos paslaugoms vyksta ir toliau! Kviečiame registruotis internetu arba telefonu +37067544448

 Daugiau naujienų apie mus galite sekti soc.tinkluose:

Facebook

Instagram

Daugiau straipsnių galite skaityti:

Kodėl nuotakos renkasi Gatineau grožio saloną?

Vestuvinių šukuosenų ir makiažų kainos

Geriausias nuotakos įvaizdis Lietuvoje

Atsiliepimai

 

NORA Kosmetologė – vizažistė
Darbo laikas: kiekvieną dieną
RENATA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: porinės mėnesio dienos
LINA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas