Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 25 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Aleksandrito ar diodinis lazeris?

Plaukų šalinimas lazeriu geriausias variantas palengvinti Jūsų kasdienybę. Tobulėjant techologijoms grožio srityje, galima lengvai pasimesti tarp plaukų šalinimo lazerių pasiūlos. Gatineau grožio salono med. kosmetologė Nora Kiela išskirs būtiniausius ir svarbiausius aspektus renkantis tarp populiariausių rinkoje Aleksandrito ir diodinio lazerio.

18 metų patirtį turinti kosmetologė teigia, kad kiekvienas klientas yra skirtingas ir skausmo faktorius, atlieknt procedūrą yra labai individualus. Plaukų šalinimo lazerio veikimo principas yra šviesos absorcija, kuo ilgesnis lazerio bangos ilgis tuo jis efektyvesnis. Tai reiškia, kad tamsus, turintis pigmento plaukas, sugeria daugiau lazerio energijos nei aplink esanti šviesesnė už jį oda. Taip plauko folikulas žūva visam laikui. 

 

Aleksandrito lazerio bangos ilgis siekia 755nm, todėl jo efektyvumas gan didelis. Šiuo lazeriu galima atlikti plaukų šalinimo procedūrą greičiau, kadangi su juo galima dirbti dideliais odos plotais, pavyzdžiui kaip kojos arba rankos. Kadangi Alesandrito lazeris į odą prasiskverbia ne taip giliai, saugiausia su šiuo lazeriu darytis depiliaciją šviesios odos klientėms, jeigu jūsų oda yra tamsesnė yra didelė pigmentacijos ir nudegimo rizika, todėl visada darant ilgalaikę depiliaciją, kosmetologas turi atkreipti dėmesį į kiekvieną apgamą arba tatuiruotę. Bijoti nėra ko, kadangi šiam lazeriui naudojama šalto oro srovės technologija, net ir nemaloniausią sritį (bikini) atliks visiškai be skaumo.

 Diodinis lazeris yra naujesnė technologija, kurią renkasi dauguma klinikų, kadangi nesulyginant su aleksandritu, šiam lazeriui nėra svarbi odos spalva. Šio lazerio bangos ilgis yra 810nm, todėl jis skverbiasi į gilesnius odos sluoksnius, tai puikus įrankis šalinti šiurkštesnius plaukelius pavyzdžiui kaip bikini ar pažastų srityse. Papildoma šaldymo įranga ir tepamas gelis procedūros metu,leis džiaugtis visiškai neskausminga depiliacija ir ilgalaikiais rezultatais.

 

 

 

 

 

 

NORA Kosmetologė – vizažistė
Darbo laikas: kiekvieną dieną
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas