Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 25 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Ilgalaikis plaukelių šalinimas lazeriu

Ilgalaikis plaukelių šalinimas aleksandrito arba diodiniu lazeriu, puikiausias variantas norint atsikratyti daugelio kompleksų dėl nevietoje augančių plaukelių. Lazerinė depiliacija dėl savo pažangumo ir technologinių galimybių vis labiau populiarėja pasaulyje, kadangi atlikus procedūrų kursą, pas kosmetoloę grįšite tik 1-2 kartus metuose. Lazeris geriausia prevencija nuo plaukelių įaugimo, nes procedūros metu lazerio skleidžiami šilumos diodai paveikia plauko kutikulę, kuri ilgainiui sunyksta. Ši technologija puikiai tinka žmonėms, kurie turi į sudirgimą linkusią odą ir negali toleruoti klasikinės depiliacijos vašku ar kasdieninio skutimosi peiliuko naudojimo. Ilgalaikėje perpektyvoje tai puikus  būdas sutaupyti pinigų, kadangi ilgainiui atsikratė plaukų, jūs sutaupysite pinigus skirtus skustuvams ar nuolatiniams apsilankymams depiliacijai grožio salonuose. 

Nepageidaujamus plaukelius galima šalinti įvairiose kūno vietose: nuo viršutinės lūpos, skruostų, smakro, kaklo, krūtinės, pažastų, rankų, nugaros, pilvo, bikini srities, kojų ir kt.

 

Norint pasiekti geriausio ir ilgalaikio rezultato, lazerinę depiliaciją reikia atlikti optimaliausiai 4 - 6 procedūras, kas 4 - 8 savaites. Plaukeliai iškrenta iškarto po pirmos procedūros ir laikui bėgant jų vis mažėja. Likusieji plaukeliai su kiekviena procedūra tampa vis plonesni ir šviesesni, ko pasekoje sukelia mažiau odos problemų. 

Jeigu Jums tai pirmoji procedūra, med. kosmetologė Nora Kiela pataria kursą atlikti rudens arba žiemos sezonais, kai saulė nėra labai aktyvi. Mėnesį prieš procedūrą patariama nesideginti saulėje ar soliariume , taip pat nerekomenduojame naudoti savaiminio įdegio kremų. Prieš ir po procedūros griežtai draudžiama vartoti tetraciklinų grupės antibiotiks, sulfanilamidųchinolonų, taip pat griežtai draudžiama iškart po procedūros pešioti plaukelius ar naudoti kitokias depiliacines priemones. Jeigu likę plaukeliai sukelia nepatogumą, vienintelis variantas juos pašalinti - skutimas, taip užtikrinama, kad plaukelio šaknis lieka viduje ir bus pašalinta su sękančia procedūra. 

Tik pradėjus procedūrą, kosmetologė nustatys jūsų odos būklę ir parinks, kuris lazeris Jums labiausiai tinka, diodų lazeris ar aleksandrito

Daugiau apie lazerių skirtumus ir jų technines savybes galite skaityti čia.

 Plaukelių šalinimo lazeriu kainos

 

Viso kūno plaukelių šalinims
Bikini + pažastys
Blauzdos + bikini + pažastys
Kojos (blauzdos, šlaunys) + bikini + pažastys
Kojos (blauzdos ir šlaunys)
Kojos (blauzdos, šlaunys) + bikini ARBA pažastys
Bikini srities plaukelių šalinimas
Rankos + bikini ARBA pažastys  

 

NORA Kosmetologė – vizažistė
Darbo laikas: kiekvieną dieną
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas