Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 24 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Atsiliepimai - kosmetologė Nora Kiela viena geriausių Vilniuje

Pas kosmetologę Norą Kiela " Gatineau grožio salone" pirmą kartą apsilankiau prieš pora metų. Tuo metu turėjau nemalonių odos problemų, dėl streso ir dažno skraidymo mano oda buvo labai išsausėjusi ir pradėjo formuotis raukšlelės, kurių dar nesitikėjau pamatyti:) Mane iškart sužavėjo kosmetologės profesionalumas ir nuoširdus atsidavimas savo profesijai. Noros pasiūlytas veido priežiūros planas numatė 6 veido procedūras, apsilankant kartą per savaitę, procedūros trukmė 45 min., o toliau, priklausomai nuo pasiekto rezultato, veido procedūras galima daryti kartą kas mėnesį ar kas du mėnesius. Toks grafikas mane nuteikė optimistiškai, nes esu labai užsiėmusi, daug dirbu ir negaliu daug laiko skirti dažniems vizitams pas kosmetologę, na, o tiek laiko dėl savo išvaizdos tikrai galėsiu sau leisti.

Procedūrų kursą pradėjome nuo giluminio veido valymo procedūros -  deimantinės mikrodermabrazijos procedūros – tai mechaninis odos šlifavimas, kuris maksimaliai pagerina odos būklę, atjaunina ir palaiko odos sveikatą, tai puiki raukšlių profilaktika. Mano oda buvo šlifuojama deimantiniais mikrokristalais, Nora paaiškino, kodėl pradedame būtent nuo šios procedūros, nes labai svarbu pašalinti negyvų lastelių sluoksnį, tam, kad pagerinti kraujotaką ir paspartinti kolageno bei elastino gamybą, nuo kurių ir priklauso odos lygumas ir skaistumas. Po tokio odos išvalymo ženkliai geriau pasisavina kosmetikos priemonės. 

Sekanti procedūra buvo „HYDRAFACIAL“,  ji taip pat buvo atliekama  aparatu. Šios procedūros poveikis itin stiprus dėl trigubo poveikio,  nes tuo pačiu metu oda yra valoma, veikiama vakuumo ir intensyviai drėkinama. Procedūros metu kosmetologė Nora detaliai pasakojo kokį serumą ir kaukę naudos kartu su aparatu, tinkančius būtent mano odos problemų sprendimui.

Pirmuosius rezultatus pastebėjau jau po šios procedūros, mano oda prisipildė drėgmės, o smulkios raukšlelės, taip mane išgąsdinusios, tapo mažiau matomos. Supratau, kad pataikiau į teisingas rankas:) Noros žinios, ji yra kosmetologė su medicininiu išsilavinimu, ir ilgametė patirtis tikrai kelia pasitikėjimą. Nuo to laiko lankausi pas Norą reguliariai, kartais ateinu ne tik dėl veido procedūros, o tiesiog maloniai atsipalaiduoti. Be jokių abejonių, reguliarūs vizitai, vidutiniškai lankausi kartą kas 6 savaitės, davė puikių rezultatų. Man patinka tai ką matau veidrodyje, o mano draugės sako, kad atrodau ženkliai jaunesnė. Ačiū, Nora!

Marija.

 

NORA Kosmetologė – vizažistė
Darbo laikas: kiekvieną dieną
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas