Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 23 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
BB glow procedūra veidui

„BB GLOW TREATMENT“ – ilgalaikio veido tonavimo procedūra, kurios metu beadatine technika įterpiamas gydomasis BB serumas, pagamintas iš natūralių ingredientų. BB serumas yra naudojamas kartu su "Dermapen", kuris naudoja mikropelenus, kad įsiskverbtų į odą.

Ilgalaikio veido tonavimo procedūrą atlieka kosmetologė, turinti medicininį išsilavinimą ir ilgametę darbo patirtį. Atsiliepimai - kosmetologė Nora Kiela viena geriausių kosmetologių Vilniuje, jos profesionalumas ir individualizuotas požiūris į kiekvieną klientą subūrė didelį ištikimų klienų ratą.

„BB GLOW TREATMENT“ skirta:

• Randelių, acne, odos pažeidimams gydyti;

• Odos pigmentacijai mažinti 

• Raukšlelių, nelygumų mažinimui

Odos tonavimo procedūra yra naujausia odos priežiūros technologijos tendencija. „BB Glow“ procedūros dėka oda intensyviai gydoma, naudojant „state–of–the–art“ lazerio technologiją, leidžiančią įsiskverbti į giliausius odos sluoksnius. Šis lazerio įsiskverbimas stimuliuoja natūralią kolageno gamybą ir taip pat suteikia daugybę kitų privalumų. Kolagenas yra natūralus baltymas, randamas visame kūne, o tai padeda sukurti odai struktūrą ir elastingumą. 
 
Ši odos tonavimo procedūra pagerina Jūsų odos išvaizdą, išvalo ir atrakina poras. Tai pat pagreitina naujų odos ląstelių augimą, todėl Jūsų oda tampa sveikesnė ir ryškesnė taip mažindama odos senėjimo ląstelių poveikį.
 
Patentuota „STAYVE“ serumo formulė leidžia procedūrą atlikti greitai ir svarbiausia saugiai. Procedūros metu nenaudojamos adatos, efektas matosi po 1 procedūros. Taip pat yra atliekamas veido kontūravimas su „BB GLOW TREAMENT“.
 
„BB GLOW TREATMENT“ procedūrą  „Gatineau“ grožio salone atlieka profesionali, turinti medicininį išsilavinimą, kosmetologė Nora Kiela
 
„BB GLOW Treatment“ procedūra veidui - 75 €.
NORA Kosmetologė – vizažistė
Darbo laikas: kiekvieną dieną
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas