Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 25 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Depiliacija - kosmetologės patarimai

Viskas ką reikia žinoti apie depiliaciją ruošiantis atostogoms.

Pataria kosmetologė Nora Kiela.

KADA TURIU ATVYKTI ?

Jei ruošiatės atostogoms, tai depiliaciją rekomenduočiau daryti pora dienų prieš išvykimą. Nesvarbu ar tai būtų bikini zonos depiiacija, ar plaukų šalinimas nuo kojų ar rankų, siūlyčiau bent dienai atidėti tokius dalykus kaip maudynės, saulės vonios, padidėjęs fizinis krūvis, reikėtų vengti dėvėti aptemptus drabužius iš dirbtinių audinių.

KODĖL BENT DIENAI PATARIAME VENGTI ŠIŲ DALYKŲ?

Oda iškart po depiliacijos yra sudirginta, nes pažeidžiamas barjerinis odos sluoksnis, kuris apsaugo mus nuo UV spindulių ir kitokių aplinkos veiksnių. Todėl jeigu iškarto po depiliacijos eisite degintis arba maudytis jūroje, jūsų oda gali sureaguoti, tai yra atsirasti tam tikrų bėrimų ar kitokių sudirgimų ir tai nepriklauso ar buvo depiliuota vašku ar cukrumi.

Idealu atvykti depiliacijos procedūrai pora dienų prieš kelionę, per tą laiką  procedūros metu sudirginta oda spės nurimti, paraudimas ir dirginimas, jei tokių yra, išnyks. Ir net jei jų neturite, atminkite, kad depiliacijos metu pašalinami ne tik plaukeliai, bet ir plaukų svogūnėliai, tai reiškia, kad poros yra atviros, be to, depiliacija veikia kaip stiprus pilingas, todėl epidermis yra itin gležnas.

Palyginimui įsivaizduokite vasaros vakarą atidarytą langą ir paliektą įjungtą šviesą, jau po valandos jūsų kambarys bus pilnas musių, uodų ir kitų nepageidaujamų skraidančių svečių. Panašiai jaučiasi ir oda, jei prakaituojate, einate į baseiną ar jūrą iškart po depiliavimo. Poros yra tarsi atviras langas, pro kurį gali įsiveržti įvairūs virusai ir bakterijos.

KĄ REIKIA ŽINOTI PRIEŠ DEPILIACIJĄ?

Depiliaciją atliekame profesionaliais prancūzų kosmetikos „REFERENCE“ vaškais. Depiliacijos vaško sudėtyje nėra dervų, todėl jis nesukelia alergijos.Tačiau jautresnėms klientėms kartais atsiranda tam tikros reakcijos, ypač atliekant bikini zonos epiliaciją arba brazilišką depiliaciją. Todėl nerekomenduojama valanda iki procedūros gerti kavos, alkoholio, energetinių gėrimų ir kitų kraujotaką skatinančių gėrimų.

 KAIP IŠLAIKYTI DEPILIACIJOS POVEIKĮ?

Nerimaujate, kad per atostogas jūsų plaukai ataugs ir vis tiek teks naudoti peiliukus? 

 1. Reguliariai atliekant plaukų šalininimo procedūrą, plaukų svogūnėliai tampa silpnesni, sulėtėja naujų plaukelių augimas, o patys plaukeliai tampa šviesesni, taigi ir mažiau matomi. Todėl jei atostogų metu norite džiaugtis glotnia ir švelnia oda, apsilankykite pas kosmetologę iš anksto, bent jau kelioms procedūroms paeiliui.

2. Dieną prieš depiliaciją rekomenduojame atlikti visų depiliuojamų zonų pilingą. Tai padės pašalinti net įaugusius plaukelius. 

3. Po depiliacijos naudokite plaukelių augimą stabdantį serumą. Naudokite iškart po depiliavimo.


Rezervuoti laiką vizitui galite telefonu:

+370 675 44448

arba paspaudę šią nuorodą.
NORA Kosmetologė – vizažistė
Darbo laikas: kiekvieną dieną
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas