Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 25 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Plaukų tiesinimas, cheminis sušukavimas

Plaukų tiesinimui naudojame „Global Keratin“ – tai viena saugiausių  plaukų tiesinimo ir atstatymo technologijų ne cheminiu būdu, naudojant natūralią medžiagą – keratiną, kuris gaunamas Naujojoje Zelandijoje iš grynos avies vilnos. Plaukų gydymui naudojame „Dikson Keratin“ produktus.

Kuo skiriasi plaukų tiesinimas ir plaukų gydymas keratinu ?

  • Plaukų tiesinimas keratinu  laikinai ištiesina plauką, neardydamas  plauko struktūros, suteikia plaukams blizgesio ir elastingumo.
  • Plaukų gydymas keratinu  nekeičia plaukų struktūros, jei plaukas yra garbanotas ar banguotas, tai jis toks ir išlieka, tačiau prisodrintas keratinu tampa sveikesnis, lygesnis, glotnesnis, nesišiaušia. Procedūra suteikia plaukams šilkinį glotnumą, blizgesį, sumažina plaukų vėlimąsi, ženkliai palengvina plaukų priežiūrą ir modeliavimą namų sąlygomis.

Procedūra gali būti atliekama visų tipų plaukams: natūraliems, dažytiems, balintiems, chemiškai apdorotiems plaukams. Plaukų tiesinimas keratinu – plaukų stilistės patarimai

Cheminis plaukų tiesinimas atliekamas taip vadinama „japoniška“ saugaus plaukų tiesinimo technologija. Prieš uždedant chemines priemones procedūros metu ir stabilizuojant tiesinimą, sluoksnis po sluoksnio yra dedamos  plaukų apsaugos priemonės, dėl šios priežasties procedūros trukmė yra net 5 valandos!

Kiek ilgai išlieka procedūros poveikis?

Keratino procedūros poveikis, priklausomai nuo plaukų būklės prieš procedūrą, išlieka iki  4 – 5 mėnesių. Jei teisingai prižiūrėsite plaukus namie, tiesiais ir glotniais plaukais galėsite džiaugtis ir ilgiau, tačiau būtina  laikytis plaukų  priežiūros rekomendacijų ir naudoti tik specialiai tam  skirtus produktus: šampūną, kondicionierių, kaukes, purškalus, nes tik tokiu atveju keratinas plaukuose išsilaikys ilgiau plauko viduje ir pratęs procedūros veikimo laiką.

Cheminio tiesinimo efektas išlieka iki 6 mėnesių, po to atliekama šaknų korekcija.

Ši procedūra atliekama tik po išankstinės konsultacijos, kurios metu yra įvertinama kliento plaukų būklė ir pageidavimai (konsultacija nemokama).

 

PLAUKŲ TIESINIMAS, GYDYMAS KERATINU
CHEMINIS PLAUKŲ TIESINIMAS
ŠAKNŲ TIESINIMAS/KOREKCIJA
CHEMINIS SUŠUKAVIMAS

ŠIAS PASLAUGAS JUMS ATLIKS MŪSŲ SPECIALISTAI:
LINA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
RENATA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: porinės mėnesio dienos
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas