Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 24 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Vestuvinių šukuosenų tendencijos 2022 metams

Šukuosenų naujovės – tendencijos: kas pasikeitė nuo praeitų metų, kokias šukuosenas rekomenduojate 2022 metų nuotakoms?

Per pastaruosius metus, vis dažniau pastebime, kad ,,romantišką‘‘ laisvos formos, minimalų kuoduką baigią išstumti šukuosena kitaip vadinama ,,ponytail“. Nerūpestingai į uodegą surišti plaukai arba laisvos garbanos. Manome, kad ši tendencija išliks ir 2022 metais, be abejo verta nepamiršti ir plaukų aksesuarų, kurie ateinančias metais bus vienas iš pagrindinių šukuosenų akcentų.

Sleek šukuosena - raudonojo kilimo hitas

Tvirtai surišti, glotnūs plaukai, kitaip dar vadinama ,,sleek‘‘ šukuosena, kurios pagrindas yra plaukų blizgesys. Minimalistinė, tvarkingai atrodanti šukuosena – išryškinanti nuotakos veidą, akcentas suteikiamas makiažui ir išpuoselėtai veido odai. Šią šukuoseną gali rinktis ir trumpų, mažai apimties turinčių plaukų savininkės, jei yra poreikis, plaukus galima prailginti, prisegti ar priauginti. tokiu būdu susuktos garbanos nebijo darganotų orų, o ir nereikalauja didelės priežiūros šventės ar fotosesijos metu.

rsz_d85_7342 copyrsz_d85_7284

Šukuosena - Linas Rolskis
Makiažas - Nora Kiela

 

Klasikinis kuodas

Kuodas vestuvių mados „Topuose“, išlieka jau daugelį metų. Tai viena iš universaliausių šukuosenų, išsiskirianti elegancija ir paprastumu, tinkanti tiek prabangiam, klasikinio stiliaus vestuvių pokyliui, tiek romantiškai vakarienei artimųjų būryje. Svarbiausia pasirinkti tinkamus aksesuarus, kurie jūsų šukuoseną pavers ypatinga.  Žemas kuodas su priekyje krintačiomis plaukų sruogomis, puikiausiai tiks prie suknelės su korsetu arba gilia iškirpte nugaroje.  Šukuosena tinka, bet kokio ilgio plaukams.

rsz_1d85_7461rsz_d85_7435 copy

Šukuosena - Renata Šafranovičienė
Makiažas - Nora Kiela 

 

Palaidi plaukai

Puikus sprendimas nuotakoms, kurios turi ilgus, gražius plaukus. Tik jeigu planuojate tokio tipo šukuoseną, verta atkreipti dėmesį į orų prognozes, esant drėgnam orui, net ir labai profesionaliai susuktos garbanos ilgai nesilaikys. Laisvai krentančios garbanos arba tiesūs žvilgantys plaukai, šiek tiek viršugalvyje prikelta banga, persegta prabangiu segtuku, suteiks jūsų įvaizdžiui romantikos ir prabangos įspūdžio.

rsz_d85_7812 copyrsz_d85_7893 copy

Šukuosena - Lina Tamošiūnienė
Makiažas - Nora Kiela

 

Ponytail

Nuotakoms, kurioms norisi tą dieną išsiskirti „glamūru“, siūlome rinktis ,,ponytail“ šukuosenos elegantiškesnį variantą. Sukelti viršugalvyje plaukai, bei stambiomis garbanomis papuošta uodega - tai moderni ir tuo pačiu klasikinė šukuosena, įspūdingai atrodanti ir tinkanti prie atviros, minimalistinio stiliaus suknelės su atvira iškirpte. Nuotakoms, kurios negali pasigirti ilgais, apimties turinčiais plaukais, šis šukuosenos variantas taip pat yra įmanomas, pasinaudojus pridėtinių plaukų pagalba – prisegamais tresais arba priklijuojamomis plaukų juostelėmis

rsz_d85_7618 copyrsz_d85_7672 copy

Šukuosena - Lina Tamošiūnienė
Makiažas - Nora Kiela

 

Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą

Skaitykite daugiau:
 

 

RENATA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: porinės mėnesio dienos
LINA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas