Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 25 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Dovanų kuponas pasirinktai sumai

Pasirinkite Dovanų kupono vertę.  Nuo 15 eur. iki ......

Dovanų kuponą galite įsigyti keliais būdais:

Atvykę į „GATINEAU“ grožio saloną Totorių g.19, Vilniuje arba užpildę žemiau esančią užklausos formą. Gavę Jūsų užklausą el.paštu arba „GATINEAU“ grožio salono facebook profilyje, susisieksime su Jumis ir atsiųsime patvirtinimo laišką ir duomenis, kur galima atlikti pavedimą už Dovanų kuponą. Po apmokėjimo Dovanų kuponas 1 darbo dienos bėgyje yra išsiunčiamas elektroniniu paštu. Jei kupono suma yra ne mažesnė nei 50 €, kuponas gali būti atsiunčiamas registruotu laišku, nurodytu adresu.

„GATINEAU“ grožio salone,Totorių g.19, Vilniuje galite iš karto įsigyti Dovanų kuponą mokėdami grynais arba banko kortele.

Dovanų kupono naudojimosi taisyklės:*

– Dovanų kuponas suteikia Klientui teisę pasinaudoti paslauga, nurodyta ant Dovanų kupono.

– Vienu Dovanų kuponu galima pasinaudoti tik vieną kartą.

– Įsigijus paslaugų/prekių už mažesnę sumą, nei nurodyta Dovanų kupone, skirtumas tarp Dovanų kupono nominalo ir įsigytų paslaugų/prekių nėra grąžinamas. Likusią sumą galima išnaudoti kito apsilankymo metu.

– Paslaugų/prekių pirkimo sumai viršijus Dovanų kupono vertę, piniginį skirtumą galima sumokėti grynais pinigais ir/ar banko kortele salone.

– Dovanų kuponą galima išnaudoti naudojantis paslaugomis per kelis kartus.

– Dovanų kuponas galioja 6 (šešis) mėnesius nuo jo apmokėjimo dienos. Pasibaigus galiojimo terminui, kupono galiojimo laikas nepratęsiamas ir pinigai už nepanaudotą kuponą negrąžinami.

Dovanų kupono grąžinimas:*

Įsigytą ir nepanaudotą „Gatineau“ grožio salono Dovanų kuponą  galima grąžinti per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo jo įsigijimo dienos. Klientas turi pateikti laisvos formos prašymą dėl pinigų grąžinimo, parašant elektroninį laišką salonas@gmail.com, nurodant grąžinimo priežastį bei kupono unikalų rezervacijos kodą. Jei už Dovanų kuponą buvo apmokėta grynaisiais pinigais, Klientas privalo pateikti papildomai originalų Pinigų priėmimo kvitą / kasos čekį ar jų kopijas. Apmokėjus Dovanų kuponą bankiniu pavedimu, pinigai yra grąžinami į Mokėtojo sąskaitą. Pinigus grąžiname per 2 (dvi) darbo dienas nuo prašymo pateikimo dienos.

Išsirinkite Dovanų Kuponą arba nurodykite pageidaujamą sumą ir užpildykite žemiau esančią užklausos formą. Netrukus su jumis susisieksime.

 

* Prašymą/skundą dėl elektroniniu būdu įsigytų Dovanų Kuponų galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25,01402 Vilnius, elp.tarnyba@vvtat.lt, tel.852626751)
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas