Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 24 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Madingas manikiūras 2022

Manikiūras, pedikiūras ir nagų lakavimas yra viena populiariausių ir, be jokių abejonių, aktualiausių vasaros sezono procedūrų, nors tvarkingi nagai, gražus manikiūras ir išpuoselėta rankų oda yra svarbūs visais metų laikais. Rankos yra kiekvienos moters vizitinė kortelė, neatsiejama įvaizdžio dalis, vienas iš svarbių moteriškumo, jaunystės simbolių. Sakoma, kad moters amžių galima nustatyti greičiau pagal rankas nei pagal veidą, todėl rankų odos priežiūra ir reguliariai atliekamas manikiūras padės išsaugoti jūsų rankų jaunystę. 

Nagų spalva taip pat labai svarbu! Idant būtumėte pasiruošusios vasaros sezonui, kartu peržvelgsime kokios tendencijos vyrauja manikiūro madose šią vasarą.

 NEUTRALIOS SPALVOS - "NUDE" MANIKIŪRAS

Subtilus "Nude" manikiūras, natūralios, kreminės nagų spalvos greičiausiai visada išliks madoje ir bus aktualios ne tik elegantiško, subtilaus stiliaus gerbėjoms, bet ir moterims, bei merginoms, kurių darbo specifika neleidžia rinktis ryškių atspalvių "Bottega Veneta" stiliuje, ekstravagantiškų žalios ar mėlynos spalvos nagų.

Natūrali nagų spalva, šviesiai rožiniai, kreminiai atspalviai, skaidrus, bespalvis lakas pabrėžia natūralų rankų grožį, todėl jei mėgstate natūralumą ir norite, kad jūsų nagai, rankos atrodytų tvarkingai, "nude" stiliaus manikiūras yra tinkamiausias pasirinkimas.

JŪREIVIŠKI  MĖLYNOS ATSPALVIAI 

Šiemet mėlynos spalvos tema vyraus ne tik drabužių madoje, bet ir nagų dailėje. Mėlyna su violetiniu atspalviu, "very peri" šiemet pakeis tamsiai žalią nagų spalvą, kuri buvo praeitų metų hitas, norš šiemet taip pat išlieka madoje. Mėlyna nagų spalva ir visi jos atspalviai, įkvėpti jūros motyvo, atrodo originaliai ir gali būti puikus įvaizdžio akcentas moterims ir merginoms, kurioms patinka monochromiška apranga. Mėlynai nudažyti nagai puikiai dera su juodos, kreminės, pilkos ar baltos spalvos  rūbais ir su stambiais aukso papuošalais.

 “PRANCŪZIŠKAS” MANIKIŪRAS KITAIP

"Prancūžiškas " manikiūras nuo pat jo atsiradimo Paryžiuje dar XVII amžiuje, išliko populiarus iki šių dienų. Kiekvienais metais nagų stilistai siūlo "prancūzišką" manikiūrą, tiksliau "prancūzišką" nagų lakavimą kaip vieną iš pagrindinių klasikinio nagų lakavimo būdų, kuriam būdingas paprastumas ir elegancija.

Tačiau mados vėjai palietė ir ''prancūzišką'' manikiūrą, šią vasarą ''prancūziškas'' manikiūras bus šiek tiek kitoks! Nagai bus puošiami raštais. Vietoj klasikinės baltos spalvos, nagų galiukai bus dengiami įvairių pastelinių spalvų atspalviais.

METALO SPALVOS DETALĖS

 Nauja tendencija - aukso ir sidabro detales derinsime su skaidriu nagų laku. ''Permatomų'' nagų tendencija ypač patiks toms klientėms, kurios nori natūraliai  ir lengvai atrodančių nagų. Šis nagų lakavimo stilius gali būti puiki alternatyva "prancūziškam" lakavimui, jį galima pavadinti modernia " prancūžiško" manikiūro versija. 

Jeigu žvalgotės nuotakos manikiūro bei pedikiūro tendencijų, nesuklysite pasirinkusi klasikinį " prancūzišką" manikiūrą arba naują šio lakavimo versiją, su aukso ar sidabro detalėmis. Tuo pačiu, jau ne vienerius metus, nuotakos sėkmingai renkasi ir ryškias spalvas, ypač raudonas, bordo nagų spalvas.

Šį sezoną manikiūro madoje paliekama daug laisvės improvizacijai, todėl Gatineau grožio salono manikiūro ir pedikiūro specialistai teigia, kad nereikia savęs įsprausti į rėmus ir aklai sekti mados tendencijomis, galima tiesiog pasirinkti nagų spalvą ar lakavimo stilių, kurie pradžiugins ir suteiks kitų gerų emocijų. Pavasaris, vasara - puikus laikas sodrioms, ryškioms spalvoms!

 

 

MANIKIŪRAS BE LAKAVIMO
MANIKIŪRAS + PEDIKIŪRAS
MANIKIŪRAS + PEDIKIŪRAS + GELINIS LAKAVIMAS
MANIKIŪRAS + PEDIKIŪRAS + GELINIS LAKAVIMAS + NUĖMIMAS
MANIKIŪRAS + NAGŲ LAKAVIMAS
"EXPRESS" MANIKIŪRAS (FORMA + LAKAVIMAS)
MANIKIŪRAS + GELINIS LAKAVIMAS
MANIKIŪRAS VYRAMS

 

NATALIIA Probleminių pėdų pedikiūro ir manikiūro meistrė
Darbo laikas: porinės mėnesio dienos
EDITA Manikiūro – pedikiūro meistrė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas