Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 24 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Plaukų kirpimo tendencijos 2022

Madingiausi moteriški kirpimai 2022 metams

Kaip ir ne naujiena jog mada gryžta bumerangu. Tas pats galioja ir grožio sferoje, kurioje pastebime, kad garsiausi plaukų stilistai, kirpėjai, mados bei nuomonių formuotojai įkvėpimo ieško praeityje. Kodėl sakome praeityje? Todėl, kad būtent šiais metais didžiausias dėmesys skiriamas ypatingiesiems 1970 - 90 metams, nes į madą su trenksmu gryžta ne viena, bet porą madingų šio laikotarpio kirpimų tendencijų.

"Gatineau" grožio salono kirpėjų - stilistų nuomone didžiausio dėmesio šiemet sulauks ir bus vienas iš sezono hitų prailginti trikampiai kirpčiai, vadinami ''Face frame''. Specialia kirpimo technika, galima pasirinkti įvairias kirpčių variancijas nuo ilgesnių ar trumpesnių, labiau iškarpytų kirpčiukų. Taip pat verta paminėti, kad tai bus viena iš populiariausių plaukų dažymo technikų 2022 metais - pašviesinamos priekinės sruogos ir kirpčiukai. Šis kirpimas ypatingai išpopuliarėjo Amerikoje, tarp nuomonių formuotojų ir jaunesnio amžiaus merginų ir ši tendencija ateis jau visai ne už kalnų ir į Lietuvą.

7-long-curtain-bangs-CJjR6WMl58d

 Trumpų plaukų kirpimuose 2022 metais toliau dominuos ''BOB'' kirpimas.

Tai kirpimas, kuris daugelį metų neišeina iš mados, nes yra gana universalus, tinkantis tiek klasikinio stiliaus gerbėjoms, tiek moterims, kurioms artimesnis neįpareigojantis "gatvės aprangos" stilius. "Bob" kirpimo stilių išgarsino žvaigždės ir influenceriai, netgi Kourtney Kardashian, kuri ilgus metus didžiavosi savo ilgomis garbanomis, pasirinko trumpą šio stiliaus kirpimą. “BOB” stiliaus plaukų kirpimo bei sušukavimo variantų yra begalės, bet šiais metais visų akys kryps į ''berniukišką, grubų'' BOB'ą., kuriame dominuoja natūrali plauko tekstūra ir laisvas plaukų kritimas. Jei norite tokio efekto, leiskite plaukams leisti išdžiūti natūraliai, todėl šis kirpimas itin tinkamas moterims, kurios nemėgsta ilgai stovėti prie veidrodžio.

z28034563Q,wlosy

Netaisyklingos formos, tekstūra, betvarkė plaukuose - naujasis ''shag'' kirpimas arba kitaip ''wolf cut''.

  Eksperimentai su plaukais namie pandemijos laikotarpiu irgi atnešė savo vaisių. Sluoksnis ant sluoksnio iškarpyti plaukai su ilgesniais kirpčiais - toks kirpimas suteikia ilgiems plaukams  daugiau apimties, išryškina individualias garbanas, bei suteikia rokeriško žavesio. 

 “So natural” efektas šukuosenose, kaip ir kitose gyvenimo sferose, tampa vis populiaresnis. 2022 metais natūraliai atrodančios šukuosenos bus itin madingos. Ne visos moterys ar merginos turi įgūdžių ar laiko sukurti tobulą šukuoseną su šepečiais ar formavimo priemonėmis. Todėl lengva betvarkė plaukuose atrodo patraukliai ir atitinka dabartinio laiko dvasią.

 

 

 cathywolf_sq

Ilgaplaukės 2022 metais galės ir toliau auginti savo kasas, nes sveiki žvilgantys, prižiūrėti plaukai niekada neišeis iš mados. Šiais metais gryžta 90 - ųjų per visą ilgį iškarpyti plaukai ir minimaliai pakirpti galiukai, išlaikantys  ilgį ir suteikiantys pilnumo, sveikumo pojūtį. Be abejo reiktų nepamiršti plaukus karts nuo karto palepinti gydomosiomis plaukų procedūromis, parinkti tinkamus plaukų priežiūros produktus. 

 8-long-straight-hair-with-balayage-COvfvh8tyaN  

Apibendrinant - visi kirpimai yra madingi jeigu jie yra atlikti taisyklingai, švariai, bei išlaikytos proporcijos, bet 2022 metai išsiskirs viena vienintele tendencija - drąstiškais pokyčiais.  Ilgos kasos bus pakeičiamos trumpu BOB'u, trumpaplaukės ieškos plaukų priauginimo būdų. Matysime daug moterų eksperimentuojančių su plaukų ilgiais, spalvomis, iškarpymais. Labai džiaugiamės ir tuo pačiu tikimės jog 2022 metai atneš  moterims individualų stilių.

 

 

RENATA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: porinės mėnesio dienos
NINA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
LINA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas