Rezervuok grožio paslaugą tel. +37067544448 , Totorių g.19, Vilnius
Grožio ekspertai
jau 23 metai!
lt en
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas
Privatumo politika Jei pažeidė jūsų teises
Vyriškas kirpimas 2022

 2022 metai atnešė naujų vėjų ir vyriškų kirpimų  madoje, vyriškos plaukų mados jau seniai išėjo iš klasikinio kirpimo stiliaus rėmų, šiuolaikiniai vyrai drąsiai keičia savo įvaizdį, ieškodami savito ir originalaus stiliaus. Europoje bei daugumoje Amerikos valstybių kai kurie vyriški kirpimai įsitvirtino į tendencijų aukštumas ir išliks dar populiarūs ilgą laiką, bet taip pat į madą grįžta daugiau tekstūros turintis plaukų stilius. Gatineau grožio salono kirpėjai stilistai sako, kad tai tik pradžia ir su laiku grįš senai jau pamiršti kirpimai. Kviečiame skaityti kaip įvairiai galite pritaikyti savo šukuoseną pagal naujausias vyriškų kirpimų tendencijas.

 Šiuolaikiniams džentelmenams tikriausiai nesvetimas tvarkingas ir švarus kirpimas, pakanka tik paprasto gražaus perėjimo šonuose, kad jis taptų stilingas ir subalansuotas. Nors kai kurios vyriškos šukuosenos reikalauja kasdieninio modeliavimo (ypatingai jeigu pasirenkate viršugalvyje palikti ilgesnius plaukus) turime gerų naujienų tiems, kurie nori minimalių pastangų.

 Į madą vėl grįžo ‘’Buzz cut’’ vyriškas kirpimas. Buzz Cut yra klasikinė vyriška šukuosena, kurioje dominuoja tik trumpi plaukai, dažniausiai šis kirpimas atliekamas mašinėle, kai visi plaukai būna to paties ilgio, išskutama tik linija aplink ausis ir sprando. Ši šukuosena puikiausiai tinka aktyviai gyvenantiems, nuolat skubantiems vyrams.

Tough-yet-Classy-Shiny-Buzz-Cut

 Kalbant apie populiarias šukuosenas, viena iš populiariausių ir moterų tarpe pripažinta kaip seksualiausia šukuosena tai fade with long fringe – Trumpi šonai su ilgais kirpčiai.  Sparčiai išpopuliarėjęs kirpimas serialo ''Peaky blinders’’ dėka. Ši šukuosena yra universali, kadangi tinka tiesiems, garbanotiems, banguotiems plaukams. Išlaikomas puikus balansas tarp ilgų ir trumpų plaukų, todėl puikiausiai tiks tiems, kurie negali apsispręsti kokio ilgio plaukų nori. 

 Jeigu Jūsų plaukai yra tiesūs, o norisi garbanų, puikiausia išeitis - cheminis sušukavimas. Vis labiau populiarėjanti procedūra tarp jaunuolių, kadangi didelės priežiūros chemiškai susuktos garbanėlės nereikalauja, o ir atrodo jaunatviškai bei stilingai su paliktais išskustais šonais.

IMG_9487

Ilgų plaukų savininkams Gatineau grožio salono stilistai pataria dar jų nekirpti. 1950 metų įkvėpta, moderni ‘’Man Bun’’ šukuosena niekur nedings ir iš šių metų tendencijų. Sušukuokite pirštais plaukus atgal ir juos suriškite plaukų gumele formuojant kuoduką. Norint išgauti geriausią šios šukuosenos variantą, rinkitės kuoduko aukštį ties galvos vainiku.

Rezervuoti laiką vizitui galite telefonu:

+370 675 44448

arba paspaudę šią nuorodą.

 

 

RENATA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: porinės mėnesio dienos
NINA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
LINA Kirpėja – stilistė
Darbo laikas: neporinės mėnesio dienos
Komentarai
Pasirink grožio paslaugą, laiką ir specialistą
Spausk čia
Mus rasite

Totorių g. 19,  Vilnius
Tel. +370 5 261 8364
mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
 

Žiūrėti žemėlapį
Tapk mūsų draugu
Copyright GATINEAU grožio salonas